reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersia

anney

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Grudzień 2014
Postów
4 412
Ostatnia edycja:
reklama
Beata mlzna jesc wszystko.. smazone, gazowane, cebule czosnek wszystko.
Chyba ze cos dziecko uczuli.
Kolki sa spowodowane niedorozwinietym ukladem trawiennym dziecka.

Na dniach dam wiecej info ;)
 
Beata bo tak mowia..bo sie nie douczaja ;/ w uk mowia jesc wszystko w normalnhch ilosciach jesli cos szkodzi to odstawic.. po jakims czasie sprobowac ponownie. W uk po porodzie na sniadanie dostalam jajka tosty pomarancze.. na obiad fasolka haha.
Alex kolek nie mial i jadlam wszystko .. Viki mial i siw osCzedzalam z jedzeniem.. emil mial a ja tylko na warzywach i miesie z pary.. poportu urodzeni wczesniej troszke i nie mieli rozwinietego ukladu trawiennego.
Pokarm twkrzy sie z krwi a nie tresci zoladka.. w krwi achabowg nie playwa i bombelkow tez nie ma. W krwi sa za to alergeny..
Tak wiec jedz wszystko na zdrowie.
aa w panstwach gdzie jedza ostre dania zadna kobieta nie rezygnuje z chili. Ta slynna dieta to chyba tylko w polace zostala..

Ale dam jutro wiwcej knfo..poszukam co by nie bylo ze glupoty gadam.
Ps jak wejdziesz na gr kp na fb to Kbaczysz co dziewczyny pisza na takie pytania. To samo co ja.
Jak maja byc kolki to i tak beda..
 
Ja co prawda nie karmiłam za długo piersią, prawie w ogóle ale Akuku popieram w 100%. Do mnie przez długi czas przychodziła doradca od laktacji. Super dziewczyna. Niestety nic z tego nie wyszło ale się na prawdę starałam. Miałam nawet tabletki które miały pomoc w laktacji.
Jeść wszystko. I obserwować.
 
reklama
Do góry