reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersia

Akuku, swietne info. Dobrze, ze latwo bedzie odnalezc w razie potrzeby.
Ja z pierwszym synkiem mialam pokarm od poczatku. Ale dlugo sie piersi hartowaly, pomagal mi wtedy Purelan, teraz tez kupie male opakowani.

Klopoty zaczely sie nietypowo bo w 5 tyg, wowczas przestal w ogole jesc. Nieoceniona okazala sie konsultacja doradcy lakracyjnego, ta niemoc byla strasznie frustrujaca :-(
Okazalo sie, ze nadszedl moment kiedy maluch nauczyl sie komunikowac swoje potrzeby, a ja mialam b. szybki wyplyw. Wtedy pokazala mi rozne techniki karmienia I od razu wrocilo do normy. Takze polecam konsultacje, nie ma z czym zwlekac
 
reklama
Noi zgubiłam... Któraś w jakimś wątku pisała o wkładkach laktacyjnych i podawała nawet link.. Eh i jestem w sklepie i oglądam i nie wiem ktore to były zeby je zobaczyć Eh..,
 
Marand dziękuje wlasnie o te mi chodziło :) ale u nas chyba jednak ich nie ma ale widziałam np aventu, medeli, lansinoh, johnson & Johnson, nuk o jeszcze jakieś jedne w zielonym op evenflo czy jakoś podobnie.. Może takie któraś miała? Po za tym jakie lepsze wielorazowe czy jednorazowe, nocne czy całodzienne .. ?
 
ja wielorazowych nie uzywalam wiec nie wiem jak z jakoscia i wcale nie kusilo mnie zeby sprawdzic
z jednorazowek uzywalam roznych bo metoda prob i bledow dopasowalam pod siebie idealne, mialam aventu, madeli chyba probke, lovi, nuk i pewnie jeszcze jakies o ktorych nawet nie pamietam, ale te ktore pokazalam dla mnie byly idealne zwlaszcza przez pierwsze pol roku, pozniej uzywalam tych rossmanowskich i tez byly spoko
 
Dziewczyny czy profilaktycznie kupujecie puszkę mm jakbyście miały problemy z laktacją? Pytam bo na tych warsztatach położna opowiadała że zaszła na wizytę do matki po cc w 4 dobie po porodzie i ta nie karmiła dziecka od wyjścia ze szpitala bo czekała aż jej mleko się pojawi aż maluchowi brzuszek się zapadł z głodu
 
reklama
Pierworódka, która cierpliwie czekała aż laktacja ruszy, tylko wyobraźni trochę zabrakło...

Beata a mleko jakiej firmy już wiesz? Jestem zielona w tym temacie i nie mam pojęcia bo jest tego trochę na rynku..
 
Do góry