reklama

Karmienie piersią.

Temat na forum 'Lutowe mamy 2017' rozpoczęty przez kasia.zosia, 28 Wrzesień 2016.

1. kasia.zosia

kasia.zosia Moderatorka Członek załogi

No wiec niech będzie nowy, przydatny temat :)
    Z tego co już pisałyśmy to powtórzę, że rozmiar piersi nie ma znaczenia czy się bedzie mialo pokarm i ile go bedze :)

2. Miciur-ka

Miciur-ka Fanka BB :)

Fajny temacik i dobry pomysl :)

Ja mam zamiar karmić może bedxie mi dane dłużej jak pierwszego (4 miesiace), ale zakupuje dwie butelki TT w razie co i laktator na początek :)

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom

3. reklama
  4. .jagódka

.jagódka Moderatorka

5. .jagódka

.jagódka Moderatorka

[​IMG] [​IMG]
    Jeszcze z mądrych rzeczy - ile mleka potrzebuje noworodek, jaką ma pojemność żołądka - odpowiedź na pytanie czy te kropelki wystarczą, przecież ja nie mam mleka i może podać mu mm:)

6. Ellie123

Ellie123 Fanka BB :)

Mam pytanie do mam czy dawalyscie mleko za kazdym razem jak dzidzius plakal czy jak sie budzil? Z czasem to bede pewnie wiedziala ale na poczatku to sie zastanawiam co ile karmic?

7. kasia.zosia

kasia.zosia Moderatorka Członek załogi

Ellie wszystko zależy od tego z jakiego powodu dziecko płacze :) na pewno będziesz szybko rozróżniać o co dziecku chodzi :) ale jeśli placze z głodu to tak, dawalam za każdym razem. O to chodzi przecież w karmieniu na zadanie. Zresztą taki maluch nie kombinuje tylko naprawdę jest głodny lub potrzebuje się uspokoić poprzez ssanie.

8. .jagódka

.jagódka Moderatorka

Ellie co ile dziecko chce. Jak nie trafisz, że chce jeść, to wypluje sutek, albo ciumknie dwa razy. Po pewnym czasie będziesz wiedziala o co tym razem chodziło bobasowi. Każdego dziecka trzeba się nauczyć:)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

9. rozmaryn

rozmaryn 1+1+1+1 :)

Na samym początku przystawiałam małego za każdym razem jak płakał a później już wiedziałam co i jak. Tak jak dziewczyny piszą jak młody nie będzie chciał cyca to wywołuje. Nie ma co się stresować

10. reklama
  11. wszystkozajete

wszystkozajete Moderatorka Członek załogi

. <- kropka taktyczna do obserwowania tematu ;)

12. rozmaryn

rozmaryn 1+1+1+1 :)

świetne :)

Poleć forum