reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersią.

reklama
Fajny temacik i dobry pomysl :)

Ja mam zamiar karmić może bedxie mi dane dłużej jak pierwszego (4 miesiace), ale zakupuje dwie butelki TT w razie co i laktator na początek :)



Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
o_dek_noworodka.jpeg
ile%2Bmnleka.png

Jeszcze z mądrych rzeczy - ile mleka potrzebuje noworodek, jaką ma pojemność żołądka - odpowiedź na pytanie czy te kropelki wystarczą, przecież ja nie mam mleka i może podać mu mm:)
 
Mam pytanie do mam czy dawalyscie mleko za kazdym razem jak dzidzius plakal czy jak sie budzil? Z czasem to bede pewnie wiedziala ale na poczatku to sie zastanawiam co ile karmic?
 
Mam pytanie do mam czy dawalyscie mleko za kazdym razem jak dzidzius plakal czy jak sie budzil? Z czasem to bede pewnie wiedziala ale na poczatku to sie zastanawiam co ile karmic?
Ellie wszystko zależy od tego z jakiego powodu dziecko płacze :) na pewno będziesz szybko rozróżniać o co dziecku chodzi :) ale jeśli placze z głodu to tak, dawalam za każdym razem. O to chodzi przecież w karmieniu na zadanie. Zresztą taki maluch nie kombinuje tylko naprawdę jest głodny lub potrzebuje się uspokoić poprzez ssanie.
 
Ellie co ile dziecko chce. Jak nie trafisz, że chce jeść, to wypluje sutek, albo ciumknie dwa razy. Po pewnym czasie będziesz wiedziala o co tym razem chodziło bobasowi. Każdego dziecka trzeba się nauczyć:)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na samym początku przystawiałam małego za każdym razem jak płakał a później już wiedziałam co i jak. Tak jak dziewczyny piszą jak młody nie będzie chciał cyca to wywołuje. Nie ma co się stresować
 
reklama
Do góry