reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersią.

reklama
Każdy robi jak uważa. Dla mnie karmi o zawartości 0,5% alkoholu jest praktycznie bezalkoholowe, tego się nie da wypić więcej niż jedno, bo wg mnie jest strasznie słodkie (może dlatego lubię karmi cytrusowe), więc tego alkoholu naprawdę przyswoi się odrobinę. Nikogo oczywiście nie namawiam, ale przy karmieniu roczniaka pozwalałam sobie w lecie na karmi:)
 
Fajny temacik i dobry pomysl :)

Ja mam zamiar karmić może bedxie mi dane dłużej jak pierwszego (4 miesiace), ale zakupuje dwie butelki TT w razie co i laktator na początek :)



Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom

[emoji1]




Ellie co ile dziecko chce. Jak nie trafisz, że chce jeść, to wypluje sutek, albo ciumknie dwa razy. Po pewnym czasie będziesz wiedziala o co tym razem chodziło bobasowi. Każdego dziecka trzeba się nauczyć:)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom



Napisane na SlimTab_7_3G_R w aplikacji Forum BabyBoom
 
kasia.zosia pisałaś, że czytasz o karmieniu po cc. Napiszę Ci, jak to było u mnie. W pierwszej ciąży miałam zalecenie masażu piersi by pojawiła się siara - bo to ponoć czasem pomaga w przyśpieszeniu porodu (mniej więcej dwa tygodnie przed terminem) i tak, jak mój starszak przyszedł na świat przystawiony do piersi miał od razu pokarm ;) natomiast przy młodszym nic nie robiłam i pokarm naturalnie pojawił się 21h po cc, natomiast przystawiałam go cały dzionek co 1h do piersi. Teraz widzę, że siara już się pojawiła, więc na wszelki wypadek wyciskam po parę kropli ;)
 
kasia.zosia pisałaś, że czytasz o karmieniu po cc. Napiszę Ci, jak to było u mnie. W pierwszej ciąży miałam zalecenie masażu piersi by pojawiła się siara - bo to ponoć czasem pomaga w przyśpieszeniu porodu (mniej więcej dwa tygodnie przed terminem) i tak, jak mój starszak przyszedł na świat przystawiony do piersi miał od razu pokarm ;) natomiast przy młodszym nic nie robiłam i pokarm naturalnie pojawił się 21h po cc, natomiast przystawiałam go cały dzionek co 1h do piersi. Teraz widzę, że siara już się pojawiła, więc na wszelki wypadek wyciskam po parę kropli ;)
Dzięki :) u mnie parę kropli też jestem w stanie wycisnąć, w szpitalu w którym rodze jeśli jest to znieczulenie gdzie mama jest przytomna to dzidziusia przystawiaja od razu po urodzeniu jeśli oczywoscie mama i dzidziuś są w dobrym stanie. Potem wszystko zależy od tego jak mama się czuje, ale pielęgniarki są raczej pomocne.
A masaż piersi to mi w zupełności nie pomagał na przyspieszenie porodu, nic właściwie nie pomagalo. Teraz jak nie będzie cc to też czuje ze bedzie po terminie.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny przygotowujecie jakoś sutki do karmienia? Jakieś hartowanie (chociaż o tym słyszałam, że to praktykują położne starej daty :p ), smarowanie maściami żeby nawilżyć?
 
reklama
Do góry