reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersią.

reklama
Ja nie smaruję i nie hartuje sutków, idę na żywioł co będzie to będzie. Zresztą ja mam bardzo odstające sutki więc mam nadzieję że mała będzie dobrze łapać
 
Niech hafija taka mądra nie będzie, bo jak karmić długo to ona wie, ale jak odstawić półroczne dziecko, bo np trzeba wracać do pracy, na pewno nie- jeśli już to nie ze swojego doświadczenia. Jestem zwolenniczką dkp, ale wiem też jaki koszmar może przeżywać matka, która musi odstawić, a nie umie.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Btw czytałaś ten polecamy wpis o odstawieniu? W ogóle nie ma tam na to sposobu. Raczej rady jak i kiedy tego nie robić, a nie jakie są na to pomysły..

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czytałam go dosc dawno temu. Jak odstawialam zosie to szukalam jakichś konkretnych porad/planu działania ale akurat u Hafiji nie znalazłam wtedy nic co by mi pomoglo. W końcu poszłam na żywioł tzn jakoś sama to stopniowo rozplanowalam i ogarnelam.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry