reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie raz dziennie

Dorcia1431

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
8 Marzec 2018
Postów
41
Witajcie kochane. Karmie od miesiaca syna raz dziennie rano po przebudzeniu i czasami zdarza sie ze raz w nocy. Czy wg Was powinnam przestac karmic czy mimo iz raz dziennie to karmic dalej?
 
reklama
Jak masz ochotę karmić raz dziennie to karm, jeżeli nie to nie. Domyślam się że wokół pełno jest podszeptów w stylu "a po co dajesz mu cycka, raz dziennie to bez sensu tylko się męczysz, przejdź całkiem na mm" ? Decyzja należy do Ciebie
 
Jeśli Cię to męczy/masz dość/po prostu nie chcesz, to przestań.
Jeśli ktoś Ci mówi że powinnaś przestać bo... i dlatego myślisz że powinnaś, to nie przestawaj, bo to sprawa TYLKO między Tobą a Twoim dzieckiem.
 
Ja w taki sposób karmiłam przez 4 miesiące, miałam tak mało mleka że ledwo było na dwa razy dziennie. Nie żałuję. Lubilam czuć bliskość córci
 
Tak się wtrącę, moniksa, a nie próbowałaś czegoś pic na laktację? Są różne środki, żeby mleka było więcej.
 
reklama
Do góry