reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie sztuczne!

Umnie niezmiernie rzadko sie zdarza zeby mleko bylo niedopite.Ale czytalam ze takiego mleka nie wolno podgrzewac ani podawac dziecku raz napoczetego mleka.Jedynie podgrzalkabym mleko ktore nie mialo kontaktu ze slina,ale to i tak po najwyzej 2 h od zrobienia-po co ryzykowac. Moj Maluch od urodzenia ma zielone kupki,czasem bardzo cuchnace.Trzech pediatrow nie odkrylo co jest przyczyna.Badania dobre,przybiera na wadze,nie ma krwi ani sluzu.Byc moze to od Bebilonu HA bo tam jest wiecej zelaza niz w innych mieszankach.Kiedy Syn skonczy 2 miesiace zmienimy mu mleko na Bebilon 1 - jak cos sie zmieni w kupakach to napisze ;)
 
reklama
no wlasnie a moja tez robi takie kupki bez zadnego sluzu ani nic
a dodam ze jest pol na pol troche cycka i reszta butla
i jest na bebilonie zwyklym
 
Hej Mamy Butelkowe;)!
Od soboty 12 stycznia podajemy Maluchowi mleko Bebilon 1 zamiast HA.Kupy od poniedzialku zrobily sie pieknie zolte o konsystencji jajecznicy lub musztardy:0 Czyli to jednak zelazo w mleku HA tak wplywalo na kolor i zapach kupki.
Pozdrawiam
 
U nas też to wina żelaza. Odstawiłam na dni i kupy zółte. No nic musimy sie przemęczyć z tymi okropnymi kupami, bo żelaza niestaty nie mogę odstawić.
 
właśnie miałam gościa z zaskoczenia..:-pprzyszła do mnie siostra środowiskowa na wizytacje z okazji 3go miesiąca zycia Aishy...;-)Troszkę mnie zaskoczyła, to dobrze, że wczoraj zmieniłam plany i nie pojechałam do Sochaczewa bo zamierzałam, tylko jadę dziś...:tak:
Ponieważ ściągam mleczko (nie karmię piersią) i dokarmiam NANem H1, powiedziała, że mogę mieszać te mleczka razem..? Czy wy też mieszacie..?
Do tej pory miałam naszykowane zawsze dwie butle z moim mleczkiem pierw a potem ze sztucznym (o ile miałam mało swojego i nie wystarczało to Aishy) na wszelki wypadek niedojedzenia...a tu ona mi mówi, że moge pomieszać jak nie mam za dużo swojego..
Czy wy też tak robicie..???:confused::baffled:
 
Witam dziewczyny:) Ale się zrobiłam aktywna na naszym forum:D:D
Mo synek pije bebilon pepti, ma skazę białkową. Cycka pił 2 tygodnie i potem przestałam karmić bo nie chciał brać smark mały:) Obecnie wypija 150ml co 3 godziny nie wiem czy to duzo czy mało:) A jeśli chodzi o kupki to robi normalną nie zieloną, ale za to coś ostatnio raz na dwa dni się wypróżnia:( Nie wiem czemu... Już niedługo dostanie jakiś soczek i zobaczymy wtedy:) Trzymajcie się mamuśki:*
 
witaj Małgosiunia!
to nic złego że wypróżnia się co drugi dzień!mój robi niestetko zielone ale pewnie po żelazie,podaję mu jeszcze probiotyk i czasem wyskoczą żółtawe,a je różnie,ostatnio ma jakiś skok i zjada po 180-200 co 4 godziny,wcześniej było po 130-150!:szok:
 
witaj Małgosiunia!
to nic złego że wypróżnia się co drugi dzień!mój robi niestetko zielone ale pewnie po żelazie,podaję mu jeszcze probiotyk i czasem wyskoczą żółtawe,a je różnie,ostatnio ma jakiś skok i zjada po 180-200 co 4 godziny,wcześniej było po 130-150!:szok:
No mój na noc potrafi 200 wypić:D:D Ale tak w sumie w dzień to raczej więcej jak 150 nie wypija:) Ale jest tłuściutki więc sie nie martwię:) A Kacperek śliczny chłopczyk:)
 
wy piszecie o miarkach mleczka 150 z tendencją wzwyż...:baffled: a u mnie dzis co trzy godziny po 75-90ml tylko zjada...:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:wcześniej wciągała 90-110ml...
Nie wiem czy to przez to, że mieszam to sztuczne mleko z cycowym jak mi pielęgniarka środowiskowa radziła, czy co..???:wściekła/y:
 
reklama
Diana jak ja Ci zazdroszczę..:zawstydzona/y:ja do tej pory 2 razy w nocy wstaje..a miarki nasze to były do wczoraj 90-110ml ok. 6-7 razy na dobę...a od wczoraj są poniżej 90ml..75-90ml..:zawstydzona/y:
 
Do góry