reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie sztuczne!

Yulkana - napisz prosze cos wiecej na temat tego bebiko, bo moje dziecko tez ma kolki co pare dni. 25zl za jakie opakowanie?
Ewik - ja nie martwie sie kupami, bo zielone trafiaja sie raz na pare dni, a poza tym maly dobrze sie czuje.
 
reklama
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Wróciliśmy do bebiko i na razie kupy nadal brązowe, oby już tak zostało :tak:
 
dziewczyny, mam pytanko:
dałam małemu bebilon - bo lekarka stwierdziła ze za malo je, pierwszą dawkę zwymiotował całą, a kupka, jaką walnął po drugiej była z białymi grudkami od mleka (pomimo iż mały dostał prawidłowo wymieszane)... nie orientujecie sie czemu ta kupa taka była? moze on czegoś nie trawi...? zaznacze ze było tez w niej troche śluzu...
 
nie wiem Renifer,ja mojemu tez dobrze mieszam a zrobił z grudkami,ale nareszcie zrobił zielono-żółtą i nawet 2 dziś,wróciliśmy do karmienia Nanem,bo to Bebiko Omneo rozwaliło go zupełnie,nie dość ze kupy zielone to jeszcze nie umiał ich zrobić,a na dodatek puszczał strasznie śmierdzące bąki!
 
reklama
Diana, widze, ze mamy chyba podobny problem, tez mam mało pokarmu raczej, w dzien zwlaszcza. Potrafie odciągnąć podobną (małą) ilosc pokarmu, jak Ty..

w pon ide do lakarza, pierwszy raz, wiec zapytam, czym małego dokarmiac, zwlaszcza, ze planuje wrócic na uczelnie
 
Do góry