reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie sztuczne!

reklama
Ewik - mojemu małemu też się zdarzają zielone kupy.
Diana - ja ściągałam mleko coraz rzadziej , a teraz w ogóle przestałam i pokarmu już prawie nie mam, muszę bardzo mocno scisnąc, żeby kropla się pokazała. Piersi zostały, ale u mnie to nic dziwnego, bo zawsze były duże.
 
Dziewczyny, wszystkie używacie bebilonu? podobno to najbardziej zbliżone mleko do pokarmu matki, najłatwiej przyswajalne. Już sama nie wiem co mam o tym myśleć. Podawałam małemu moje mleko przez całą dobę (miałam zapasy zamrożone wtedy gdy jeszcze miałam mleczko, a mały leżał pod respiratorem) i kupy "śliczne" jasnobrazowo - żółte. Zapasy się skończyły i boję się że jak znowu wrócę do bebilonu będą zielone cuchnące :-(. Nie wiem co robić czy inne mleczko zastosować??
 
EVICZKU moim zdaniem na bank kupy zielone od żelaza

jeśli nie ma problemu z brzuszkiem oprócz koloru kupy to ja bym nie zmieniała mleka

:-)
 
Evik może pogadaj z pediatrą,no i kupy zielone robią się w kontakcie z powietrzem,takze jeśli widzisz jak robi kupkę to zwróć wtedy uwagę,Kacper też ma czasem zielone,a czasem żółtawe.Basia ma rację,a zmieniać mieszanki też za często nie należy!

Kacpra karmię nanem ale już zmieniamy właśnie na bebiko omneo,ze względu na kolki,zobaczymy jakie po tym będą kupki,tylko nie wiem jak to nasz portfel wytrzyma,bo kosztuje 25 zł!!!! :szok:
 
Ja tu nie mam bebilonu,uzywam Aptimil comfort firmy Milupa
Moj maluszek dostal po Humanie strasznego zatwardzenia i pediatra nam to mleczko polecil dziala ono rozluzniajaco na kupki.A co do zmiany mleka ja bym sie poradzila pediatry lepiej dmuchac na zimne!!
 
nie wiem czy tylko mnie dotyzy ten temat,jeśli tak to trudno,ale zacznę:tak:

mój Kacper je mieszankę nan 1,dobrze na razie przybiera na wadze ale mało je, wg pediatry i zaleceń powinien zjadać 90-110 ml 7 razy na dobę w 2-3 tygodniu,a je około 60 ?

jak jest z waszymi maluszkami?
Witaj. Mój synek je bebiko i szczerze Ci powiem że zjada nawet więcej niż powinien. Urodził się 10 października a teraz już spija 120ml. Czasem nie wypije wszystkiego... jeszcze nie byłam z nim na szczepieniu i nie wiem jak dobiera ale wydaje mi się że dobrze:) Nie martw się może starcza Twojemu synkowi 60ml na razie. A może masz za małą dziurkę w butelce?? Wtedy dziecko sie męczy szybko i zasypia podczas karmienia. Życzę powodzenia
 
Witam, mój synek równiez pije bebilon 1 i jak narazie nie mamy żadnych problemów z kupką czy bólem brzuszka. Na początku wypijał 60ml ale wtedy jeszcze dawałam pierś. Teraz już wcale nie karmię piersią i maly spija ok120 ml na jedno karmienie a karmię go co 3 godziny. Mały 10 listopada będzie miał miesiąc.
 
reklama
Do góry