reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie sztuczne!

reklama
no ja pamiętam jak w tamtym roku była afera bo w którejś źródlanej wodzie było jakieś paskudztwo
i jakieś robaki sie chyba z tego wykluwały
:szok::szok::szok::szok::szok::szok:

więc czasami lepsza kranówka
:sorry2:
 
Ja uzywam wody gerbera, bo nie musze gotowac, tylko do podgrzewacza wkaladam, ale jak akurat nie mam tej wody to gotuje kranowke i wszystko jest ok. Jesli chodzi o herbatki to ja podaje koprowa i hippa uspokajajaca.
 
uff...naczytałam się troszkę tego dokarmiania tu u Was i waszych problemów i widzę, że sama nie jestem..:zawstydzona/y:

Ja dokarmiam NAN HA1, kiedy Aisha skończyła 1 tydzień...Strasznie płakała i okazało się, że z głodu...Moje mleko w cycach jej nie wystarczało:-(
Zapisuje od tego momentu w kalendarzu każdego dnia ile i o której, którego mleka pije..bowiem ściagam jej ręcznia sama swoje ile moge i podaje - starając sie jak najwięcej swojego..choc to nie łatwe, bo produkcja nie za duża:-(I wychodzi na to, że moje mleczko służy jedynie do przepajania:-(między sztucznymi:-(

No i jeśli chodzi o zuzycie dziś to sztuczne co ok. 3,5-4godziny w ilości 60ml przepojone w międzyczasie ok 70-80ml mojego ścigniętego mleczka, czyli w sumie tak ok. co 1,5 godz podaje jej butle..to dobrze..????

A w nocy np. jak zjadla o 22.00 - 120 ml sztucznego to wstała o 1.45 i wsunęła 80ml mojego ściągniętego i 50ml sztucznego po czym wstała o 6.00 i zjadła 70ml sztucznego a po nim o 7.50 80ml mojego ściągnietego...Nie wiem czy to słuszny harmonogram czasowy...ale nie płacze z głodu..
Co wy myślicie o tym..????
 
Dziewczyny na jakiej wodzie robicie dziecia mleko?? na jakies specjalnej dla dzieci albo nie gazowanej w butelkach czy na takiej normalnej z kranu???

zwykła kranówa, to tak jak z wygotowywaniem butelek.
Bez przesady :-)

Dziewczyny - czy piersi nabyte po porodzie całkowicie znikają po zaprzestaniu karmienia piersią ??? :sorry::-)
I jak jeszczed długo piersi będą produkować mleko ???
Nie odciągam już od Tygodnia - zastojów nie mam - ale pomimo tego czasami wieczorem kapie mi mleko :cool:
Cały czas więc noszę wkładki laktacyjne ale zastanawiam się ile jeszcze będę musiała to robić ???

Diana ja skończyłam Wika karmić w październiku rok temu, a mleko miałam aż zaszłam w następną ciążę w lutym :cool2: czyli przez 4 miesiące...
 
dziewczyny czy to ile dokarmiac, ile razy i w jakich porach powinno sie skonsultowac z pediatra czy na podstawie wlasnych obserwacji dziecka?

czy trzymacie sie sztywno zalecen na opakowaniu mleka ze tyle a tyle ml dawac w danym tygodniu czy miesiacu czy ile dziecko zje?
 
reklama
Diana - ja juz od jakis 5 czy 6 tygodni nie daje swojego mleka, a nie sciagam od miesiaca i mleka juz dawno nie mam. Jesli Ty nadal masz, zglos sie do swojego gina, zeby Ci zapisal tabletki na zasuszenie pokarmu.
 
Do góry