reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Karmienie

Witam . Mam problem z 4 miesięcznym maluchem . Musiałam niestety przestać karmić piersią, przez operację i leki . Mały nie chce pić żadnego mleka proszkowanego. Próbowałam na prawdę wszystkiego . Pomyślałam, że zacznę odkupywać od jakieś mamy mleko . Bardzo proszę o pomoc !!!!!!!!!

reklama

Neiv

Fanka BB :)
Porozmawiaj z pediatra. Może można już dawać mleko krowie tylko np. rozcieńczone i wtedy dodatkowo suplementowac jakieś witaminy? Albo jakieś kozie czy coś… Albo może można dodawać coś do smaku do mm? Tak jak są takie poprawiacze smaku do kaszek.. Ja tylko gdybam, nie znam się na tym, ale pediatra być może będzie w stanie coś doradzić.

monitkaz

Miasto
Ok Wrocław
Porozmawiaj z pediatra. Może można już dawać mleko krowie tylko np. rozcieńczone i wtedy dodatkowo suplementowac jakieś witaminy? Albo jakieś kozie czy coś… Albo może można dodawać coś do smaku do mm? Tak jak są takie poprawiacze smaku do kaszek.. Ja tylko gdybam, nie znam się na tym, ale pediatra być może będzie w stanie coś doradzić.
Mleko krowie dobre jest dla krów. I to tak serio. A jeśli juz po roku.

reklama

zoja81

Witam . Mam problem z 4 miesięcznym maluchem . Musiałam niestety przestać karmić piersią, przez operację i leki . Mały nie chce pić żadnego mleka proszkowanego. Próbowałam na prawdę wszystkiego . Pomyślałam, że zacznę odkupywać od jakieś mamy mleko . Bardzo proszę o pomoc !!!!!!!!!
Moja w końcu zaakceptowała gotowe Nan opti pro plus. W rosmanie kupisz - spróbuj.

Do góry