reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie

reklama
Basiekk u nas też głównie na obiad. A mrożonki jak najbardziej, są wartościowe.

Dziewczyny a Wasze dzieciaki jedzą pierniki? Ja kiedyś dałam, to mały miał w nocy problemy z brzuszkiem. Wczoraj piekłam i mi ze 4 podkradł i znowu brzuszek go bolał, noc nieprzespana. Czy na przyprawy korzenne jeszcze za wcześnie, jak reagują wasze pociechy?
 
basiek u nas warzywa sa głównie na obiadek, ze świeżych kupuje jedynie włoszczyznę, kalafior, brokuł, ale za chwilę zacznę kupować mrożonki. tak jak pisza dziewczyny, są tak samo zdrowe i daja więcej obiadowych kombionacji ;) pierniczki lenona kocha zajadać i nic jej po nich nie dolega. ograniczam je, bo mogłaby je jeśc i jeśc i jeść ... a ząbki w razie czego same sie njie naprawią ;/ :D
 
no wczoraj znów opakowała dwa śledzie w oleju, sama robiłam, nawet cebulę zajadła:szok:. Jak teraz przy tej chorobie niejadek jest tak śledzie wcinała, że szok.
Dzisiaj ma ulubiony barszczyk ukraiński z mięskiem. To jej ulubiona zupka. Przy chorobie gotuję same ulubione, byleby tylko zjadła:tak:
 
reklama

Podobne tematy

Do góry