reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

karmienie

gosia15

Początkująca w BB
Dołączył(a)
26 Sierpień 2011
Postów
16
Miasto
Gdynia
Witam, mam 11miesięczną córeczkę karmię piersią od samego początku.:-) chciałam powoli odstawiać córeczkę na mleko z butelki jednak córeczka niechce pić z butelki jak tylko próbuje dać jej butelkę jest płacz złość :no:. Może któraś z mam jest w stanie mi coś doradzić. Pozdrawiam
 
reklama
Gosia- rozwiązania są w zasadzie trzy:):
-próbujesz "do skutku"- ze swoim mlekiem,soczkiem, herbatką...ale zdaje mi się,ze ten sposób jednak odpada u Was...
-odstawiasz od piersi radykalnie i wtedy być może z głodu córeczka "załapie" butlę- ja tak zrobiłam przy najstarszym synu- był w wieku naszych dzieci akurat i nie miałam juz sił go dłuzej tak karmić- musiałam wybrać radykalne rozwiazanie,bo on już si.ę nie najadał i non stop budził się w nocy z głodu.
- kubeczek z mlekiem albo kaszka mleczna łyzeczką- i to jest optymalne rozwiazanie,bo w tym wieku dzieci w zasadzie już nie powinny pić z butelki,bo to niekorzystnie wpływa na zgryz i rozwój mowy.No,oczywiście te,co już piją z butelki ciężej oduczyć,więc moze nie ma tego złego...?
 
Do góry