reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie

no tez racja bo na poczatku to prawie roznicy nie widac , a przy 1 miarce to juz w ogole nie widac.
z tym zwiekszonym przeplywem to ja nie jestem taka pewna szczerze mowiac, bo widze ze np przy 1 dziecku jak mial 2 tyg to mleko mi tryskalo na kilometr samo, juz nie mowiac jak sie nacisnelo, a przy Alanie tak nie jest trzeba mocno scisnac zeby cos bylo a ma 3 miesiace. nie wiem od czego to zalezy, przeciez sprzetu nie wymienialam sobie:rofl2:
 
reklama
hmm - jak ściągam laktatorem to też róznicy w "przepływie" nie zauwazylam. Aczkolwiek młoda dalej wcina 10 minut. I jest najedzona więc chyba szybciej płynie??

Próbowałam zmienic smoczek na wiekszy ale moja sie ksztusi. Jest za wczesnie. Ale mleko mm jak czasem dokarmiam mam to AR i ono jest gęstrze. Więc uzywam do swojego smoczek 1, do wody 1 (mini) a do AR 2 (slow).
A i butelki mam lovi z tym smoczkiem dynamiczne ssanie.
 
Aylin ja wlasnie tez w laktatorze nie widze roznicy...ale znowu jak noworodek ssie pol godziny i je 60 ml a taki roczny je ponad 200 to 2 godziny by musial jesc zeby sie najesc:-D wiec chyba jednak sie zwieksza albo po prostu dziecko ma wiecej sily jak jest starsze i mocniej ssie to i szybciej leci? ale mam zagadke hehe
 
december ja mam dwie butelki i dwa smoczki tt do mleka, i jedna lovi do wody. i tak od poczatku, nie zmienialam jeszcze nic. teraz bede kupowac te wieksze butelki to zmienie, ale nie widze na smoczkach zadnego zuzycia. i wyparzam przed kazdym karmieniem, wiec mysle ze nie ma potrzeby zmieniac?

z tym przeplywem to ja widze na laktatorze roznice - jak sciagalam na poczatku to ledwo kapalo a teraz tryska :)
 
Ja myślę, ze dzieciaki mają już większą siłę ciągnąć i dlatego szybciej im leci, choć mój należy do tych co długo cyckoli.
 
dziewczyny używające laktatorów mam pytanie - bo ja odciągam od niedawna tzn. jakieś dwa tygodnie i nie wiem czy to tak ma być bo odciągam systemem 7-5-3 ale wszystko co odciągam to leci w ciągu pierwszych trzech do pięciu minut a potem to już tylko takie pompowanie :dry: to tak jest zawsze czy ja coś robię tak? po prostu czuję napływ pokarmu i to odciągam a potem już prawie nic, jakieś kropelki
 
Kasia te 7-5-3 sie robi jak chce sie laktacje pobudzic. a normalnie to sie odciaga ile sie chce, ja odciagam tyle ile leci i koncze. nie pompuje na sile dla sportu, i tak dokarmiam i tak zostanie
 
reklama
Aylin ja wlasnie tez w laktatorze nie widze roznicy...ale znowu jak noworodek ssie pol godziny i je 60 ml a taki roczny je ponad 200 to 2 godziny by musial jesc zeby sie najesc:-D wiec chyba jednak sie zwieksza albo po prostu dziecko ma wiecej sily jak jest starsze i mocniej ssie to i szybciej leci? ale mam zagadke hehe

hehe nie do rozgryzienia. Ja stawiem ze i siła ssania i przeplyw się zwieksza. A w laktatorze nie :)
 
Do góry