reklama

Karmienie

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez niemusisznic, 5 Czerwiec 2015.

1. niemusisznic

niemusisznic Fanka BB :)

Przyszłe i obecne mamy, zgadzacie się z tym artykułem?
    Faktycznie karmiąc piersią wraca sie szybciej do formy? Czy to nieprawda

Ostatnio edytowane przez moderatora: 10 Kwiecień 2016
  2. mamakakasia123

mamakakasia123 Zaangażowana w BB

Moim zdaniem szybciej

3. reklama
  4. pralina82

pralina82 Zaciekawiona BB

Napewno szybciej zgubisz nadprogramowe kilogramy;) Zawsze byłam bardzo szczupła ale odkąd karmie wyglądam jak anoreksja... Miesiąc po urodzeniu wróciłam do swojej wagi.

5. KarolaP25

KarolaP25 Początkująca w BB

Zdecydowanie szybciej!!! ;) i już się nie mogę tego doczekać :)

6. Thriade

Thriade Fanka BB :)

Ja nie mam porównania, ale karmiąc piersią już po kilku miesiącach ważyłam 10kg mniej niż przed ciążą. Druga sprawa, macica się szybciej obkurcza - czuć podczas karmienia jej skurcze (oksytocyna działa) i połóg ponoć też trwa krócej.

7. mamakakasia123

mam 2 miesięczną córkę nie mogę jej uśpić po karmieniu proszę o pomoc

8. bojąca

bojąca Fanka BB :)

moja po karmieniu tez nie zasypiała więc kończyło się na noszeniu bujaniu aż zasnęła

9. mamakakasia123

czasami się zdarzy że zaśnie ale ciężko ma szybciej zasypia jak ją karmię

10. reklama
  11. mamakakasia123

Moja bujanie nie lubi tylko ja ją noszę I karmię

12. asiorreek

asiorreek Fanka BB :)

Karmiąc spadlam z wagi 25 kg jadlam za 3 albo nawet za 4 taka miałam przemianę materi ze masakra do tego zajmowanie sie 2 dzieci i waga leciała jak z procy. Inna sprawa ze karmilam bardzo bardzo intensywnie lecz pokarmem odciagnietym z piersi ze względu na budowę sutków mimo wielu prób dziecku nie udalo sie nauczyć ich lapac. A w ciagu dnia odciagalam ok 2 l mleka.. tak karmilam 8 miesięcy teraz nie karmie nie jem tyle biegam słodyczy zero a waga pnie sie w gore juz 10 kg nadrobiłam. Waze tyle co przed ciąża ale mam nadzieje ze więcej juz nie przytyje. Oby..

Poleć forum