reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie

niemusisznic

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Październik 2014
Postów
174
Przyszłe i obecne mamy, zgadzacie się z tym artykułem?
Faktycznie karmiąc piersią wraca sie szybciej do formy? Czy to nieprawda
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Napewno szybciej zgubisz nadprogramowe kilogramy;) Zawsze byłam bardzo szczupła ale odkąd karmie wyglądam jak anoreksja... Miesiąc po urodzeniu wróciłam do swojej wagi.
 
Ja nie mam porównania, ale karmiąc piersią już po kilku miesiącach ważyłam 10kg mniej niż przed ciążą. Druga sprawa, macica się szybciej obkurcza - czuć podczas karmienia jej skurcze (oksytocyna działa) i połóg ponoć też trwa krócej.
 
reklama
Karmiąc spadlam z wagi 25 kg jadlam za 3 albo nawet za 4 taka miałam przemianę materi ze masakra do tego zajmowanie sie 2 dzieci i waga leciała jak z procy. Inna sprawa ze karmilam bardzo bardzo intensywnie lecz pokarmem odciagnietym z piersi ze względu na budowę sutków mimo wielu prób dziecku nie udalo sie nauczyć ich lapac. A w ciagu dnia odciagalam ok 2 l mleka.. tak karmilam 8 miesięcy teraz nie karmie nie jem tyle biegam słodyczy zero a waga pnie sie w gore juz 10 kg nadrobiłam. Waze tyle co przed ciąża ale mam nadzieje ze więcej juz nie przytyje. Oby..
 
Do góry