reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie

reklama
Ja zastępował posiłkami najpierw jeden. I tak 2-3 dni potem 2 itd. Zależy czy chcesz kontynuować kp.
 
Jak na razie chce kontynuowac kp

Wysłane z mojego PSP3505DUO przy użyciu Tapatalka
Ja karmię najpierw kp, później butelka. Jeśli Twoje dziecko odmawiałoby piersi po wprowadzeniu butelki to możesz spróbować karmić w nakładkach silikonowych (ja tak robię od urodzenia małej i nie ma najmniejszego problemu z łączeniem tych dwóch sposobów) albo po prostu odciągać, jeśli Ci zależy na jak najdłuższym kp :)
 
Ja karmię najpierw kp, później butelka. Jeśli Twoje dziecko odmawiałoby piersi po wprowadzeniu butelki to możesz spróbować karmić w nakładkach silikonowych (ja tak robię od urodzenia małej i nie ma najmniejszego problemu z łączeniem tych dwóch sposobów) albo po prostu odciągać, jeśli Ci zależy na jak najdłuższym kp :)
A jakie mleko Pani poleca ?? Przy synu stosowałam bebiko a teraz się zastanawiam, na razie mam bebilon pepti 1 dha ale małej nie zbyt podchodzi
 
A jakie mleko Pani poleca ?? Przy synu stosowałam bebiko a teraz się zastanawiam, na razie mam bebilon pepti 1 dha ale małej nie zbyt podchodzi
Córka od początku jest na zwykłym bebiko :) Może Pani spróbować, wiele dzieci, które odmawia innych mlek, to pije bez problemu. Tylko proszę dobrać odpowiedni rodzaj, bo rozumiem, że jest jakiś problem brzuszkowy u córeczki?
 
reklama
Córka od początku jest na zwykłym bebiko :) Może Pani spróbować, wiele dzieci, które odmawia innych mlek, to pije bez problemu. Tylko proszę dobrać odpowiedni rodzaj, bo rozumiem, że jest jakiś problem brzuszkowy u córeczki?
Tak mi się wydaje wczoraj dałam pierwszy raz butle z trudem ją zjadła bo w smaku to tragedia ale zupełnie inaczej zachowywała się niż do tej pory po piersi a diete zachowuje wedle zaleceń
 
Do góry