reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmimy piersia :)

Kame u mnie bylo podobnie:( coraz krocej ssal, potem tylko rano a od miesiaca juz nic. Woli lyzeczke i butelke. Ale podaje mu jeszcze moje mleczko bo mialam zapasy zamrozone:) Przyznam, ze bardzo mi brakuje karmienia piersia.
 
reklama
Nie mam pojęcia, planowałam pół roku karmić a juz za 12 dni stuknie 8 misiecy. Moj Wiki jest typowym cycusiem , przytuli sie , troszke pomietosi i usnie i nie daj boze zeby mu nie dac szybciutko cycusia jak sie w nocy przebudza.
Ja również planowałam pół roku karmić ale Krystek na razie nie zamierza się pożegnać z cycusiem i oczywiście też się domaga , a jak mu najpierw zmieniam pieluchę to jeszcze się awanturuje że nie daje mu najpierw cysia.
 
no moj tez bardzo sie stresowal jak go przewijalam to zaraz marudzil ze chce cyca,
pozatym tez dosc dlugo bylo tak ze wypil a potem cycal jak smoczka i tez wsawalam jak glupia do niego co chwile teraz mu to przeszlo chociaz czasem tak z butla robi a potem sie zlosci jak mu zabieram ale niekiedy mu dam do lozka butle i tak zaśnie ;]
 
ja nawet nie wiem jak długo chcę karmić.. ale podoba mi się, chciałabym tak jak u Kame czy Żabki - że same dzieciaczki się odstawiły stopniowo... wydaje mi się, że tak lepiej, łatwiej, no nie wiem...
 
Ja planuje karmic tak dlugo ile sie da;)) Mala narazie ciagnie jak szalona:DD Ale juz mialam tyyyle problemow z cycami, ze myslalm, ze niedam rady dluzej. Ale jak to mowia po zlym dniu dobry, i czlowiek sie zanim obejrzal to juz 7 mcy minelo.....
Ale szczerze mowiac to z synem jakos latwiej bylo....bez problemow cycowych i wogole...(karmilam prawie 2lata).
 
Hej dziewczyny:)Ja też karmie moja Zuzie piersią.Zrobiła sobie ze mnie smoczka niestety.Kiedys ssała smoczka a odkad zaczełam ją karmić przez sen tak ona zaczeła ssać cycusia i smoczka ani rusz:no:I kłopot z tym boo wogóle się nie wysypiam.Nieraz potrafi cmokac mnie po 30min:-( cycki juz mnie pieka od tego.Butelki oczywiście nie toleuje.Kupiłam jej tyle rodzaji i nic.Chociarz Aventa jeszcze nie miałam:sorry2:.Kombinowałam ze smoczkami też nie wyszło.Lubie karmić ją ale to cmokanie w nocy mnie wykańcza.W dodatku budzi sie dosyc często.Ale widze ze nie tylko ja wstaje tak czesto;) Pozdrawiam
No nie tylko ty. Majka też jest na cycu i nie daj Boże gdyby go w nocy nie dostała. Bjudzi się różnie czasem 1 raz a czasem i 3-4. Z jedzeniem innych posiłków jest b. różnie. Najbardziej mi zawsze zależy żeby na noc zjadła ładnie kaszkę, ale ona jak na złość nie chce jesć. Kupiłam kaszkę na mleko i robię jej z moim zamrożonym mlekiem ale jej to wogóle nie pasuje:(

Dziewczyny, a jak długo zamierzacie karmić piersią?
Ja chcę karmić tyle ile Majka będzie chciała, no chyba że to się niebezpiecznie długo przeciągnie to będę się zastanawiać :-D:-D:-D
 
reklama
No katastrofa przeciez hehe tyle lat. A to wam powiem jeszcze ze slyszalam o takim przypadku, ze kobieta ok 10 lat miala pokarm a dzieci juz duze byly ale co z tego jak mezulek sobie lubil pociagnac:szok::szok::szok::-D:-D:-D kurde nooo....:-D:-D:-D Pewnie zdrowy jak rydz:-D:-D:-Ddo dzisiaj...
 
Do góry