reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmimy...

No mały dzis jadł 2 razy butle raz z sondy i mówia ze coraz lepiej bo nawet zjada butle a sondom dajom my pełna wielka strzykawe :D moze i dobrze bo szybko dostaje i duzo i zaczyna mi juz troche przybierac na wadze :D
 
reklama
Sabincia to super wieści przynosisz:tak::-),no cóż tak wszystkie ciotki BB czekają na jego przyjście do domku,to się chłopak musi starac i postępy robic;-)
 
Sabincia- to super wieści. Do piersi pewnie też się przyzwyczai w końcu to dodatkowe czułości dla maluszka i na pewno pokocha przytulenie do cycusia mamusi:tak:
 
reklama
Szczerze to pragne miec choc troche mniejszy biust naprawde bo rozstepy sa juz takie z eniemam normalnej tkanki na biuscie nawet pielegniarki były w szoku i współczuły
 
Do góry