reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.....KAROLEK Nasz Syneczek kochany... 10.06 2011, [*]

reklama
Aniołeczku moj najukochanszy Kochamy Cie bardzo :* (*)(*)(*) Tesknie :-:)-:)-( dzis kolejna mała rocznica .... niby małą a tak wazna dla mnie :-(
 
Syneczku kochany :* za dwa miesiace kolejna rocznica twojego odejscia :-( tak bardzo nam Ciebie brakuje :-( nie ma dnia bym nie myslała o Tobie , bym nie zastanawiała sie jaki bys teraz był ,..:-(
czuwaj nad nami skarbie :*

(*)(*)(*)(*)
 
Syneczku moj kochany :* dokładnie za miesiac mina 2 lata od Twojego odejscia :-:)-:)-( a dla mnie to tak jkaby to było wczoraj :-( tak bardzo tesknimy :-( Kochamy sie bardzo nasz skarbie najdrozszy :*

(*)(*)
 
Syneczku najukochanszy :* dzis sa Twoje 2 urodziny ... ciezko jest powstrzymac łzy ale obiacałam sobie ze dzis bede dzielna dla Ciebie skarbie :* z trudem mi sie to udaje ale dam rade :* kochamy Cie bardzo z tatusiem :* cały czas w uszach słysze melodyjke z kartki urodzinowej ... ahhh
baw sie dobrze skarbie na swoim balu wraz z innymi aniołkami :-) mozecie pojezdzic nowa fura ktora dostałes :*


ile bym dała zebys tu był ....


Miliony balonikow dla ciebie kochanie :*
9618185-lots-of-colorful-balloons-flying-on-blue-sky-background.jpg



(*)(*)
 
Twego powrotu czekam na próżno.
Twe serce zimne, nie bije wcale,
ile bym dała by biło dalej.
Kolory świata przechodzą w jesień,
a ja samotna chodzę po lesie.
Lecz las to ludzi obcych, dalekich,
co patrzą na nas słabych, kalekich.
Kalectwem moim na całe życie,
będzie żałoba po małym bycie.
Które zjawiło się niespodzianie
i nastawiona na jego trwanie
nie będę nigdy z tym pogodzona
że go tu nie ma w moich ramionach
Po mej Iskierce pustka została
Gdzie teraz jesteś Iskierko mała?

Gdzie jestes moj syneczku ?? ja tak Bardzo tesknie :-:)-:)-:)-:)-(
 
reklama
Syneczku kochany ty wiesz wszytko co chce ci powiedziec , wiesz jak bardzo moje serce krwawi jak tesknie za Toba:-:)-( moj malenki w ta druga rocznice twojego odejscia miliony światełek dla Ciebie skarbie :*

11222015.jpg
 
Do góry