reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.....KAROLEK Nasz Syneczek kochany... 10.06 2011, [*]

Monila przytulam mocno, a dla Twojego dzielnego synka zostawiam
[*], niech patrzy na swoją mamusię z góry i zsyła jej pocieszenie...
 
reklama
Monila doskonale Cię rozumie...
[*] dla Karolka i dużo sił dla Ciebie i Męża...


tylko tyle mogę napisać, bo wszystko wraca choć minęło 21 miesięcy...
 
Ostatnia edycja:
Kochana Monilo,wiem co przeżywacie,i co gorsza bardzo znam to uczucie,ponieważ Moje Córeczki także powiększyły grono Aniołów,Maja:04.02.2010 oraz Zuzia:29.06.2011[*][*],wyrazy współczucia i Światełko dla Waszego Aniołka[*]
 
Wpolczuje Ci kochana.
Sama musialam pochowac dziecko i wiem jakie to trudne przezycie. Moj synek urodzil sie martwy w 40 tygodniu ciazy.
Trzymaj sie cieplo. Jak bedziesz chciala pogadac, to pisz!
 
reklama
Monila tak pięknie piszesz ,że nie sposób nie płakać czytając to wszystko. Ja też już się wyżaliłam a teraz czas na poczytanie waszych historii tak innych a wszystkie z takim samym zakończeniem.Zazdroszczę ci tych kilku dni które przeżyłaś z dzieciątkiem czy byłoby mi łatwiej pogodzić się ,,,pewnie nie. Musimy posklejać jakoś nasze serca ,żeby mogły dalej bić . Zapalam światełko dla Aniołka[*]

tataSMOK jakie trzeba mieć serce wielkie ,żeby być przy tych dzieciach i potrafić jeszcze współczuć.Podziwiam Twoją siłę na pewno byłeś wsparciem dla nie jednej zrozpaczonej matki, załamanego ojca. Zadziwia mnie widok pana z zakładu pogrzebowego który ma łzy w oczach widząc matkę która niesie swoją córeczkę ubraną w białą sukienusię i układa ją w trumience jakby to było łóżeczko.Zapalam światełko dla Twojego brata Pawła [*] ten Aniołek na pewno czuwa nad tobą.
 
Do góry