reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.....KAROLEK Nasz Syneczek kochany... 10.06 2011, [*]

Monila pewnie tęsknisz za buziaczkiem który by zmieniał się z dnia na dzień za oczkami które z miesiąca na miesiąc stają się coraz mądrzejsze.Przytulam cie i światełeczko dla Karolka na te 4 miesięcznie[*]
 
reklama
Śpij Karolku, śpij Syneczku.
Ty bieluśkie masz łóżeczko,
Z piór anielskich poduszeczkę,
Z chmur na niebie kołdereczkę.
Ze śnieżynek - przytulanka,
Od słowika - kołysanka:
Luli luli - ptaszek śpiewa...
Luli luli - szumią drzewa...
Drogą mleczną nocka kroczy,
By Cię snami zauroczyć!
Śpij spokojnie, luli luli,
Kiedyś mama Cię utuli..


[*]
[*] BArdzo Cie kochamy Skarbie i strasznie tesknimy.:(
 
Jeszcze będziemy razem
To pewne jak dwa razy dwa
Jeszcze będziemy razem
tak myślę każdego dnia
Jeszcze będziemy razem
Od zawsze o tym wiem
A mimo to nie raz płaczę
I nieraz na jawie śnię
Jeszcze będziemy razem
I wtedy otworzą się oczy
I gdy będziemy już razem
To tamten mnie świat zauroczy
Jeszcze będziemy razem
Ta wiara trwać mi pozwala
Bo przecież będziemy znów razem
ta pewność smutek oddala


KOcham Cie Bardzo Karolku i z utęsknieniem czekam na dzień naszego spotkania
 
Kochany Syneczku 5 miesięcy temu ten dzień był najszczesliwszym dniem w naszym zyciu pojawiłes sie na swiecie....Bardzo Cie kochamy Skarbie nasz najdrozszy...Tesknimy strasznie:(
[*]
[*]
[*]
 
KArolku skarbie nasz najdrozszy dzis mija 5 miesiecy od kiedy niema cie z nami,:( tak strasznie tesknimy... nasz bol jest nie do opisania..to wszytko takie niesprawiedliwe... ale pocieszeniem jest to ze spotkamy sie kiedys w niebie... kochamy cie skarbie bardzo.


[*]
[*]
[*]
[*] Spij Spokojnie Aniołeczku
 
reklama
bo z dnia na dzien jest coraz gorzej..coraz bardziej tesknie..Skarbie Mój Najdroższy Wróć!!!!!!odwiedzaj mnie w snach codziennie bo potrzebuje tego bardzo...!!!! KOCHAM CIE SYNECZKU!!!!
 
Do góry