reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.....KAROLEK Nasz Syneczek kochany... 10.06 2011, [*]

Karolku syneczku kochany :* bardzo tesknimy a jeszcze bardziej Cie kochamy ... niema dnia zebym o Tobie nie myslała ... wierze bardzo w to ze jestes przy nas cały czas ... ze czuwasz nad swoim małym braciszkiem ... wiem ze co wieczor tulisz sie do mnie swoimi małymi niewidzialnymi rączkami ...
dzis dzien dziecka ukochane ale niestety utraconego:-(

taka sobie Ciebie wyobrazam syneczku kochany , usmiechniety piękny blonydnek o niebieskich oczkach ... moj maluski synus :*

blog_qj_3272072_3575439_tr_7.jpg
 

Załączniki

  • blog_qj_3272072_3575439_tr_7.jpg
    blog_qj_3272072_3575439_tr_7.jpg
    37,8 KB · Wyświetleń: 1 236
reklama
Czytam i placze..

Monika jestes silna kobieta, przez przypadek trafilam tutaj na twoj post.. Nie spalam kilka nocy myslac o Tobie bo nie moglam sobie wyobrazic ogromu smutku jaki musialas czuc.. Dlatego tak bardzo sie przejelam bo sama jestem w ciazy a poprzednia stracilam a po drugie droga dedukcji doszlam do tego ze laczy nas jeszcze jedno HF.. Podziwiam Cie kochana..

[*] a to dla karolka
 
Do góry