reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karolinka 24t, waga 700g nasz maleńki cud!!!

DSC00978.jpgto moje córeczki starsza martynka na zdjeciu 19 miesiecy i nasza kruszynka karolinka z waga 2100g 3 miesiące, dzien wyjscia ze szpitala
 
reklama
doris gratuluję! byłyście bardzo dzielne :-) z uśmiechem na twarzy czyta się takie historie!!

oby wszystkie w ten sposób się kończyły!

jej jaka słodka malutka Kruszynka :-D
a starsza córeczka widać że zafascynowana siostrą :-D
 
gratuluje maluszka :-) i tego ze trafilas do rudy sląskiej, pracuje tam moj lekarz, tam ronilam druga ciaze i jest tam wspaniale podejscie do pacjentow, sa po prostu ludzcy, potrafia wspierac i nie traktuja osby jak kolejnego przypadku, tam pracują ludzie z powołaniem a twoj post mnie tylko utwierdzil w tym przekonaniu :-) szkoda ze tak daleko tam mam bo chcialabym tam urodzic drugie dzieciatko (jeśl w koncu uda nam się zaciążyć) ale jesli mialoby by byc tak szybko jak za pierwszym razem to po prostu nie zdaze dojechać :-)
 
Ogromne gratulacje:) Z wielkim wzruszeniem czytałam Twoją historię, to niesamowite że taki Maluszek tak swietnie sobie poradził:)
 
spadła ponieważ jej jelitka nie tolerowały mleka sztucznego, a na moje musiał poczekać.
wiesz to nioe tak do konca - mleko nie tolerowala przez nidorozwiniety uklad pokarmowy i to niezaleznie od mleka modyfikowanego czy naturalnego- ale fajnie ze wyszliscie szybko do domku;] ja jestem takze mama wczesniaka urodzil sie w zabrzu i prewieziono go rowniez do zabrza do Klinika Patologii Noworodka
 
reklama
gdy tak czytam wasze różne historie o kangurowaniu to mi smutno, poniewaz ja mogłam dotnąc pierwszy raz karolinki jak miała miesiac gdy zabierali ja na operacje zamkniecia przewodu botala miała 700g i nie wiedzieli czy przezyje. a pierwszy raz dostałam ja na rece jak miała prawie 3 miesiace, i była juz bez aparatury.
 
Do góry