reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karolinka 24t, waga 700g nasz maleńki cud!!!

reklama
Wojtuś nie chce pić w ogóle. Dajemy mu w ciągu dnia po troszku strzykawką bo nie ma szans żeby napił się z butelki czegokolwiek. Pierwsze ząbki wyszły mu jak miał chyba z 10 miesięcy, może 11.
 
takie informacje dostałam od lekarzy, ona na moim mleku bardzo słabo przybierała
no to pokarm mao tresciwy przy stresie tak jest ;/
my dawalismy nan dla dzieci z niska waga urodzeniowa- dzialal cuda;]
mam pytanie do mam wczesniaków czy wasze malenstwa maja problemy z piciem herbatek, poniewaz moja mała ciagle sie krztusi, musze ja dopajac strzykawka. zastanawiam sie kiedy wyjda jej pierwsze zabki? jak u was było?
zabki pierwszy przy 4 miesiacach, picie do prawie roku nie chcial potem nauczylismy pic ze slomki,bidonu ze slomka kubka lovi 360 teraz nadrabia pije duzo i to z kubka

Wojtuś nie chce pić w ogóle. Dajemy mu w ciągu dnia po troszku strzykawką bo nie ma szans żeby napił się z butelki czegokolwiek. Pierwsze ząbki wyszły mu jak miał chyba z 10 miesięcy, może 11.
polecam myk ze slomka i sokiem z kartonu pierw dziecku naciskac troche zeby przez slomke pol lyczka splynelo a potem dzieco samo ciagnie ;]

Moja Anttka tez sie czasem krztusi woda i najczesciej wypycha ja jezykiem ale bywa ze i 50 ml wciagnie na raz
to fajnie ze pije moze casem nie chce pic jak je duzo owocow,zupek czy samego mleka bez kaszy to ma odp ilosc plynu ;]
 
mam pytanie do mam wczesniaków czy wasze malenstwa maja problemy z piciem herbatek, poniewaz moja mała ciagle sie krztusi, musze ja dopajac strzykawka. zastanawiam sie kiedy wyjda jej pierwsze zabki? jak u was było?

Franiu bardzo długo nie potrafil pić. Myslę że pierwszy raz przez smoczek o najmniejszym przepływie wypił troche wody nie krztusząc się jak miał ok 11 miesięcy. Wiele wczesniaków potrzebuje treningu pokarmowego pod fachowym okiem neurologopedy. U nas trwa on do dzis.
 
reklama
Oskar tez dlugo nie pil , krztusil sie non stop- byl strasznie lakomy na butle i jak mu podalam wode do picia to byl krzyk na pol osiedla :sorry:on tylko tolerowal mleczko a od 7 miesiac pije ladnie i duzo :) z kubka tez go ucze :p
Gratuluje pozycji czworaczej !!! my mozemy pomarzyc :p mam w domu grubego lenia :p
aaaa pierwszego zabka znalazlam w 8 miseisacu :)
 
Do góry