reklama

Karpacz czy Szklarska Poręba

Temat na forum 'Niezbędnik podróżnika' rozpoczęty przez BlueBay, 18 Wrzesień 2009.

1. BlueBay

BlueBay Fanka BB :)

Chcemy pojechać na parę dni całą rodziną, z dzieciakami oczywiście. Rozważamy te dwa miejsca, chociaż ja wolałabym Karpacz. Znacie może jakieś fajne miejsce, żeby się zatrzymać? Zależy mi, żeby było przystosowane dla dzieci i żeby można było jakieś zabiegi SPA wziąć (a co!)

2. Izabelinda

Izabelinda Mama Dominisia i Patrysi

A nie można kilka dni spędzić w Szklarskiej i kilka w Karpaczu? Myśmy tak zrobili tego lata i byliśmy mega zadowoleni :tak:
    Noclegów polecać nie będę, bo to były zwykłe kwatery w domkach, bez SPA ;-)

3. reklama
  4. andromeda

andromeda Aktywna w BB

Karpacz jest piękny, Szklarska też, ale jakoś wolę Karpacz - może dlatego że Szklarska jakoś mi się wydaje zbyt uczęszczana i przez to przereklamowana ciut:)
    w Karpaczu jest multum pięknych miejsc, boskie widoki itp. ja byłam w Karpaczu dwa razy, w hotelu Skalnym (teraz jest po remoncie, przejął go Mercure) i warunki bardzo dobre, a teraz z tego co czytałam jeszcze lepsze. no i Spa się znajdzie i z dziećmi mozna spokojnie jechać, bo jest czyściutko itp. sama mam nadzieję spędzić tam sylwestra, jak Bóg da :)

5. BlueBay

W sumie to jedziemy na krótko, więc raczej chyba wolałabym się w jednym miejscu zatrzymać, ale może to i fajny pomysł, żeby troszkę tu i troszkę tu...

A w tym Skalnym są jakieś atrakcje dla dzieci? Tak żeby w razie niepogody je czymś zająć?

6. kasiunia2700

kasiunia2700 Mama Kacperka

Mieszkam Kolo Karpacza i proponuje jechac tam.Szklarska troche podupadla turystycznie,w Karpaczu jest wiecej atrakcji.Niedawno otowrzyli Duzy obiekt SPA o nazwie Sandra.Masz tan wszytko czego ci trzeba mozesz poszukac w necie informacji.Dla dzieciakow tez sie cos znajdzie,maja np.kompleks super basenow rowniez z mysla o dzieciach,wiem bo czesto tam jezdzimy.Wiec Jak najbardziej polecam,o ile fundusze pozwola bo nie ukrywam ze tanio nie jest,ale warto.

7. BlueBay

Mąż już zarezerwował Mercure Karpacz Skalny. Teraz szukamy czegoś w Szklarskiej Porębie :)

8. andromeda

andromeda Aktywna w BB

w mercure-skalnym z tego co wiem jest plac zabaw na zewnątrz i miejsce do zabawy wewnątrz, w razie niepogody. oprócz tego basen, fitness (ale to już raczej dla ciut starszych dzieci) :)
    widzę że już zarezerwowane, myślę że nie będziecie rozczarowani.

9. szczesliwa

szczesliwa Moderator

też wole karpacz
    dużo atrakcji
    sliczny wodospad
    miasteczko western city (obok karpacza)
    fajne knajpki
    kolorowa (zjezdzalnia)

10. reklama

Poleć forum