reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

karrmienie piersią dzidziusia adoptowanego help, pleaseeee

Ale heca! Ja też pierwsze słyszę o karmieniu piersią dziecka adoptowanego - przecież tu chyba hormony działają?? Ciekawa jestem jak wyjdzie...Powodzenia!!!
 
reklama
nietylko hormony ale i przysatka jest za to odpowiedzialna a mozna ja do tego pobudzić nierodząc dzieci czasami siłaa woli a czasami tylko lekami , no chyba ze ma się jakies problemy tak jak ja i mleczko niechce płynąć i nic nato niemozna poradzić
 
Vipera też dopiero teraz doszłam do tego wątku i czekam z niecierpliwościa jak ci poszlo :)
Powodzenia i wierzę ze ci sie uda :)
 
Do góry