reklama

Karteczki na 2 urodzinki naszych pociech

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2006r.' rozpoczęty przez karolkaz, 22 Październik 2007.

1. karolkaz

karolkaz Fanka BB :)

Dziewuszki postanowiłam załozyc nowy watek :tak::tak:czy jestesmy chetne na kolejną akcje karteczkowa ..jesli tak to zgłaszajmy swoją chęc udziału na tym wątku.
    Moze jedna osoba zajęłaby sie sporządzeniem listy mamus chętnych:tak::-D:-D
    Buziolki

2. viola30

viola30 marcowa mama'06 Entuzjast(k)a

Karolka ja tez bym byla chetna , ale nie mam listy z zeszlego roku :-( moze ma ktroeas z WAs liste zeszloroczna to bylo by mniej roboty

3. reklama
  4. felqua

felqua Fanka BB :)

NOWA LISTA ( mamy od ktorych dostalam wiadomosc na priva)
    1. Kasiula matula
    2. Viola30
    3. izka-mummy-to-be
    4. asioczek
    5. iwosz
    6. Emcia
    7. inkaa5
    8. felqua
    19. karolkaz
    10.KingaP

5. karolkaz

karolkaz Fanka BB :)

Felqua :-D:-)buziaczki

6. iwosz

iwosz Czerwcowa mama'08

my przystępujemy do akcji

7. viola30

viola30 marcowa mama'06 Entuzjast(k)a

Felqua jak potrzeba wysle ci swoje namiary tzn Antosia

8. felqua

felqua Fanka BB :)

To bardzo prosze o wszelkie informacje na priva:-)

9. ivka76

ivka76 Fanka BB :)

Ja uważam, że deklarowanie się nie ma sensu - sądząc po ostatniej akcji, deklaracje są czasem rzucane na wiatr.

Wg mnie każda z Mam, które chcą przystąpić do akcji powinna wysyłać kartki wg własnego uznania i listy adresów, którą jak najbardziej można uaktualnić.

Nie chciałabym takich sytuacji jak w roku ubiegłym kiedy niektóre dziewczyny zarzekały się, że wysłały lub wyślą, a nic takiego nie miało miejsca. Przykre to było...

Niestety podobnie z akcją karteczkową dla Mam... Generalnie też chyba nici z tego pomysłu...

Tak więc podsumowując, ja jestem za, ale bez żadnych deklaracji. Adres mój jest nadal aktualny, więc możecie go dołączyć do listy.

10. reklama
  11. Emcia

Emcia Marcowa Mama '06

My jak najbardziej za!!!!:tak::tak::tak:Super!:-) Felqua zaraz wysylamy namiary!!;-)

12. KingaP

KingaP Gość

Ja sama nie wiem :baffled:

felqua, ja mam listę, którą wtedy wysyłałam. Mogę Ci ją przesłać, jeśli chcesz...

Poleć forum