reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karteczki na 2 urodzinki naszych pociech

ja mysle ze nie tyle tutaj ivka chodzi o deklaracje co o zakutalizowanie listy, jesli ktos chcialby sie teraz do akcji dolaczyc.
przeciez nei bedziemy robic wyliczen ile kto ma kartek do wyslania-to tyle otrzymuje. bo sie znowu zamieszanie lub/i awantura z tego zrobi.

ja czekam na najnowsza liste ;-) mi bardzo ta akcja sie podobala :tak:
 
reklama
nam tez sie bardzo podobalo i jak najbardziej jestam za mamy stara liste ale czekamy na aktualizacje :)
na razie adres ten sam ale po nowym rku planujemy przeprowadzke jesli dojdzie do skutku do urodzinowej akcji to podesle nowy adres na razie bez zmian
 
zgadzam sie z magda tu nie chodzi kto i ile dostal od kogo tylko aby uaktualnic adres , zrobic liste i rozeslac a kto bedzie chcial wyslac ten to zrobi

felqua mas ztaki tudny nick ze szok:szok: czy ades mam na priva wysalc Ci?
 
Właśnie o to mi chodziło z tym deklarowaniem się :-) Jakaś ostatnio zakręcona jestem i chyba wysłowić się nie potrafię :eek:

Ja wyliczać nic nie zamierzam, a co będzie do czasu akcji to się okaże...

Myślę, co prawda, że takie akcje są fajne nie rok w rok, ale na urodziny typu roczek, a potem dopiero 5-te urodziny, ale być może mi się odmieni. Nie wiem
 
Kilka dni temu kiedy Patryk byl marudny a za oknem deszc zeby go zabawic wyciagnelam karteczki. Milo ze dostalismy az tyle.
Ja nieststy w tym roku nie dolacze do akcji, nie dam rady ani czasowo ani finansowo. Majatek idzie nam na pieluchy:crazy:
 
reklama
mi sie wydaje ze milo jest dostawac kartki, zyczenia na kazde urodziny.
tak jak np skladanie zyczen na swieta, to juz taka tradycja. nie mowi sie przeciez "w tym roku zyczen nie skladamy, bo skladalismy w tamtym"....

kasia: nic sie nie martw, niech dzieciaki rosna zdrowe i wesole bo to najwazniejsze ;-) i dobrze ze mamy wasz adresik. tylko uaktualnij prosze moze swoje dane jesli chodzi o malutka julcie co?? ;-)
 
Do góry