reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karteczki na 2 urodzinki naszych pociech

reklama
agawa:ja tez przylaczam sie do gratulacji ;-) no wychodzi na to ze maz na dobre podejscie do tych spraw ;-) zeby testosteron zwyciezal :-p
 
hehe, wiesz jak bedziesz twierdzic ze to blad w sztuce to jeszcze niebawem bedzie gotow go poprawiac ;-) :-p dopoki mu to tak jak nalezy nei wyjdzie :cool2: wiec nie wiem co lepsze blad czy nie :-D :-)
 
Mówią że od przybytku głowa nie boli.:-):tak: Ale raczej mało prawdopodobne by poprawił błąd. Co za dużo to nie zdrowo. Ale kto wie za 5,6 lat może się nam odwidzi :-D:confused:
 
magdalenaB Ja raczej nie mówię nie prędzej małż. Ale teściowa stwierdziła że go przekupi :-)Oczywiście nie teraz ale za 6-7 lat.:-)MIsiek będzie miał koło 9 lat a (Filip albo Przemek - nie możemy się zdecydować) jakieś 7. Obydwoje w szkole itd... duża różnica wieku (choć nie taka jakbym chciała 14-17 lat)ale byłabym już za stara. Pod 50 to stanowczo za dużo.
 
reklama
agawa:wow! to plan juz macie ulozony, no jestem w szoku ze sie nie zrazilas po pierwszym dziecku :tak: ja to narazie soebi spokoj dalam z planowaniem. ani sil nie mam, ani warunkow na dzieciatko nei ma :no: wiec poki co bartek bedzie jedynakiem
 
Do góry