reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karteczki na 2 urodzinki naszych pociech

Osinka dzięki!!!
magdalenaB ja sie po prostu starzeję i wiem ze za pare lat to siły nie będą takie jak teraz i że różnie to może być - często pojawiają się u mnie na jajnikach torbiele (zbyt często) i może to doprowadzić nawet do usunięcia jajnika(ów)Tak ze wyliczone było i zaplanowane wszystko a co przyniesie los to nie wiadomo. :-)
 
reklama
dziewczyny gdzie skad i jak można dostac uaktualniona liste?? ja chcialabym wyslac nowy adres tylko nie pamietam do kogo zaraz przejze watek i wysle zmiany:)
 
A ja mam pytanie-czy nasza akcja ma sens bo jest Nas cale 10...A nie wiem co z Emcia czy nadal jest chetna bo juz dawno nie zagladala na bb.
 
mysle ze jesli jakas czesc dziewczyn sie zapisala i ma na to ochote to czemu nie
nie wazna ilosc ale jakosc i gest :tak::-)
 
Ja tez mysle ze nadal WARTO, ale jak moge prosic o aktualna liste choc tych 10 mamus z "nowej listy" bo nie potrafie znalesc na kompie starej listy a z tego co pamietam to Kasiula zmienilas adres tak???
 
Juz sie robi! Do dwoch dni dostarcze Wam nowa liste- tylko musze sprawdzic czy mam maila kazdej z Was
 
reklama
Do góry