reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karteczki na 2 urodzinki naszych pociech

Emcia- blagam- napisz mi jakiego masz maila na pw bo nie mam jak wyslac Ci listy. Dziewczyny do akcji dolaczyla Inkaa5- jej dane doslalam Wam mailem- kto ich nie otrzymal- prosze o info.
Kasiula - juz wyslalam Ci liste.
Wybaczcie ze troche nie pozbierana jestem ale czuje sie jak na dobrym haju po wsyztskich lekach
 
reklama
Felqua, napisalam ci maila. Przepraszam, ze sie nie odzywalam ale juz karteczki kupione, czekaja i moze niektore beda opoznione, ale wszystkie szczere!!!!:tak: Czekam na liste i wysylam!!!!!!!!!!;-)
 
Kochani - z przyczyn różnych dzieci urodzone po 8.03 otrzymają od nas karteczki z dyskretnym poślizgiem :zawstydzona/y: - bardzo przepraszamy!!!!
 
reklama
Ellunia bardzo dziekuje za otrzymane karteczki Krzesimirkowi, Milkowi i dwom Antosiom ;)) Wszystkie przesliczne i Ella sie szczerze cieszyla:tak:;-)
Mam nadzieje. ze nasze do wszystkich dotarly choc wiem ze byly opoznione:zawstydzona/y: Wyslalm je gdzies 2 - 3 tygodnie temu nie pamietam dokladnie... Dajcie znac!
Buziaki!!!!:-)
 
Do góry