reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karteczki na 2 urodzinki naszych pociech

karolkaz

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Czerwiec 2006
Postów
2 649
Dziewuszki postanowiłam załozyc nowy watek :tak::tak:czy jestesmy chetne na kolejną akcje karteczkowa ..jesli tak to zgłaszajmy swoją chęc udziału na tym wątku.
Moze jedna osoba zajęłaby sie sporządzeniem listy mamus chętnych:tak::-D:-D
Buziolki
 
reklama
NOWA LISTA ( mamy od ktorych dostalam wiadomosc na priva)
1. Kasiula matula
2. Viola30
3. izka-mummy-to-be
4. asioczek
5. iwosz
6. Emcia
7. inkaa5
8. felqua
19. karolkaz
10.KingaP
 
Ja uważam, że deklarowanie się nie ma sensu - sądząc po ostatniej akcji, deklaracje są czasem rzucane na wiatr.

Wg mnie każda z Mam, które chcą przystąpić do akcji powinna wysyłać kartki wg własnego uznania i listy adresów, którą jak najbardziej można uaktualnić.

Nie chciałabym takich sytuacji jak w roku ubiegłym kiedy niektóre dziewczyny zarzekały się, że wysłały lub wyślą, a nic takiego nie miało miejsca. Przykre to było...

Niestety podobnie z akcją karteczkową dla Mam... Generalnie też chyba nici z tego pomysłu...

Tak więc podsumowując, ja jestem za, ale bez żadnych deklaracji. Adres mój jest nadal aktualny, więc możecie go dołączyć do listy.
 
reklama
Do góry