reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kasiulka_1980

reklama
szok... dzieci bez matki zostały...
kondolencje dla rodziny... Kasiu, czuwaj z tego lepszego świata nad córeczkami oraz nad bliskimi Twemu sercu...
 
[*] Tak strasznie mi przykro, poznałam Kasię na czerwcówkach, ledwo co dowiedziałam się o jej chorobie, a tu już jej nie ma. Jakie to niesprawiedliwe! Kasiu czuwaj nad swoimi kruszynkami, które zostawiłaś na tym świecie.
 
Strasznie mi przykro, że tak młodzi ludzie odchodzą. Zwłaszcza kobiety. To straszny cios. Łzy same do oczu napływają. Miej ją Boże w swej opiece i jej córeczki i rodzinę. RiP (*)
 
reklama
Do góry