reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kasiulka_1980

reklama
Kasiu spoczywaj w pokoju
[*]
miej w opiece swoją rodzinę,
dużo siły życzę rodzinie w te trudne dla nich dni
 
jednak się nie udało !! Ja tak bardzo mocno wierzyłam, że będzie lepiej !

może jest lepiej, nie czujesz już bólu, nie musisz walczyć..

Nadal wierzę, że będzie lepiej, że Twoja rodzina zawalczy o dalsze życie dla siebie aby mogli pielęgnować pamięć o Tobie..
Ja nigdy nie zapomnę

[*]
 
Kasiu to nie był Twój czas...to nie była Twoja pora...
[*]
[*]
[*] Tak bardzo mi przykro,że musiałaś zostawić dzieci i rodzine,wszystkich ,którzy tak bardzo Cię kochali. Całym sercem życzę Twoim bliskim,zeby znaleźli w sobię siłę i przetrwali tragedię,która ich dotknęła. Czuwaj nad córeczkami,poprowadź je dzielnie przez życie.
Wyrazy współczucia dla bliskich .
 
reklama
Listeczki nie szumcie Kasiulki nie budźcie.
Ona zamknęła swe powieki
I spać będzie na wieki.
Już z Tobą cieszy się Panie
My odmówmy Wieczne Odpoczywanie....

Kasiulka poznałam Cię, gdy dziewczyny organizowaly dla Ciebie pomoc. wierzyłam, że się uda. Że to są chwilowe trudności.... Nie udało się.... Czuwaj nad swoimi Skarbami. Swojej rodzinie daj dużo siły, aby przetrwali te trudne chwilę.
Spoczywaj w pokoju (*)
 
Do góry