reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kaszel dziecka

Dołączył(a)
31 Styczeń 2018
Postów
3
moze wy mi cos poradzicie, coreczka kaszle juz od ponad tygodnia, bylismy raz u lekarza oprócz syropu na alergie nic innego nie dał, poprawa jet minimalna, w nocy jest dramat, bo kaszle budzi sie :( chyba czeka mnie znów wizyta u lekrza
 
reklama
Może musi wyżej spać. Może trzeba zrobić testy na alergię. Kurz. Roztocza. Pierze. Pyłki. Może to migdał. Lepiej skonsultować się ponownie z lekarzem. Po co dziecko ma się męczyć? Przyczyn przewlekłego kaszlu może być wiele. Czasem refluks się tym objawia i choroby serca czy płuc. Ale zazwyczaj to jakieś błahostki
 
Syn ma 3 lata. Po wizycie u doktora dziecięcego i wizyty u alergolog potwierdzono alergię. Szukamy kogoś kto zrobi testy. Kaszle już 2 tygodnie. Dostał syrop Hitaxa. Czy pomaga? Jakiś szczególnych zmian nie zauważyłam.
 
Do góry