reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kaszel, katar

Anonimss

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
5 Luty 2019
Postów
35
Hej, moj 10 miesieczny synek od 6 dni caly czas kaszle + gil do pasa - w plucach lekarka nic nie slyszy dostalismy antybiotyk, minelo 5 dni brak poprawy do tego biegunka 5-6 kupek w ciagu dnia przestal jesc, jeszcze wczoraj jakos udalo mi sie mu wcisnac miseczke kaszy.. wiec pojechalismy wczoraj do szpitala pediatra osluchal rowniez nic nie slyszal, kazal zrobic wyniki a wyniki bardzo dobre i spowrotem odeslal do lekarza rodzinnego, dodam ze maly bardzo malo sika , ale pije normalnie...dziewczyny co myslicie rece opadaja
 
reklama
To u nas podobnie mój roczniak od 10 dni katar w tym 3 razy wizyty u pediatry, która stwierdziła że od ząbkowania , nie dała leków nic ,po dwóch dniach dziecku zaczęło lecieć już zielone gilki i marudzenie ,poszliśmy do lekarza ,stwierdziła że widać że jest osłabiony ,dala syrop na kaszel w płucach czysto nic , po syropie dziecko zaczęło kaszleć mocnej do tego marudzenie płacz ,i stan podgorączkowy , wczoraj przed spaniem tak kaszlal mocno że płakał i mało się nie udusił do tego zwrócił ,pojechaliśmy do przychodni u nas przyszpitalnej,lekarz zbadał mówi że płuca czyste ale przepisał antybiotyk , wyniki mamy zrobić dopiero jak dziecko będzie zdrowe .Na pytanie lekarza co dziecku dolega odpowiedział przeziębiony. Moj mało je ,piję wody ale sikac to sika dużo,u nas bez biegunek.Moj jak kicha,czy kaszle ,to od razu noska wylatuja gile odciągane ma co chwilę.Zobaczyny u nas po antybiotyku czy będzie poprawa czy nie
 
To u nas podobnie mój roczniak od 10 dni katar w tym 3 razy wizyty u pediatry, która stwierdziła że od ząbkowania , nie dała leków nic ,po dwóch dniach dziecku zaczęło lecieć już zielone gilki i marudzenie ,poszliśmy do lekarza ,stwierdziła że widać że jest osłabiony ,dala syrop na kaszel w płucach czysto nic , po syropie dziecko zaczęło kaszleć mocnej do tego marudzenie płacz ,i stan podgorączkowy , wczoraj przed spaniem tak kaszlal mocno że płakał i mało się nie udusił do tego zwrócił ,pojechaliśmy do przychodni u nas przyszpitalnej,lekarz zbadał mówi że płuca czyste ale przepisał antybiotyk , wyniki mamy zrobić dopiero jak dziecko będzie zdrowe .Na pytanie lekarza co dziecku dolega odpowiedział przeziębiony. Moj mało je ,piję wody ale sikac to sika dużo,u nas bez biegunek.Moj jak kicha,czy kaszle ,to od razu noska wylatuja gile odciągane ma co chwilę.Zobaczyny u nas po antybiotyku czy będzie poprawa czy nie
Fakt, akurat mojemu widac ze wychodzi zabek, wszystkie objawy sie niby zgadzaja no to nasz z 9 zab idzie, ale to ze malo sika mnie przeraza bo boje sie ze moze byc odwodniony... no ale przeciez pediatra by to od razu zauwazyl i by nas zostawil w tym szpitalu prawda ? Poza tym wynik hematokryt w normie...
 
Do noska woda morska na noc aromactic baby, na kaszelek od 1 roku życia a jest deflegmin baby do rozpuszczania w soku, jedzeniu itp. 2 dni i po kaszlu nie było śladu
 
Fakt, akurat mojemu widac ze wychodzi zabek, wszystkie objawy sie niby zgadzaja no to nasz z 9 zab idzie, ale to ze malo sika mnie przeraza bo boje sie ze moze byc odwodniony... no ale przeciez pediatra by to od razu zauwazyl i by nas zostawil w tym szpitalu prawda ? Poza tym wynik hematokryt w normie...
U mojego też widać że idą następne , a nigdy nie płakał i nie marudzil przy ząbkowaniu ,więc troszkę się zdziwiłam słowami pediatry ale ok , tak jeśli by coś podejrzewała by was zostawili , tak mi się wydaje .
 
reklama
Antybiotyk? O mamo...
Probiotyki podajesz?
Skoro gil do pasa to przede wszystkim udrazniac nosek, to zmniejszy kaszel. U dzieci katar i 3tyg potrafi się trzymać niestety. Najważniejsze ze odruchowo czysto (stąd dziwi mnie antybiotyk).
A mleko pije?
 
Do góry