reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kaszel od miesiąca u roczniaka.

U nas identyczne objawy tylko dziecko 8 miesięcy to było atypowe zapalenie płuc.. chodziliśmy 3 tyg po lekarzach, wieczne inhalacje , też były wymioty po kaszlu. Dopiero kolejny lekarz skierował nas na usg płuc, były zmiany zapalne, dostaliśmy antybiotyk na 7 dni. Też nie mieliśmy innych objawów poza kaszlem..życzę zdrowia!
O hej dawno się nie odzywałaś ale widzę że dużo macie przejść za sobą. Życzę dużo zdrówka💗
 
reklama
U nas podobnie objawia się refluks. Może warto odwiedzić gastrologa?
Zwłaszcza daje do myślenie, że nasila się w nocy, tj. kiedy jest w pozycji leżącej.
Ale tak nagle w wielu 13mc? Jakby miała refluks to by wyszedł po urodzeniu. Na może nie od razu ale dopiero po roku? To możliwe?
 
@Lytomka Nie mam pojęcia. Wiem, że mi refluks pojawił się teraz, a mam za niedługo 40 lat... Potrafię się obudzić w nocy i czuję jak mi się wraca 🤷‍♀️ W ciągu dnia nic mi się nie dzieje. Nie znam się na tyle na medycynie, by odpowiedzieć na pytanie czy może się pojawić po 1 r.ż.
U mojego młodego prawie nie było objawów refluksu, a leki bierze do dzisiaj. Praktycznie nie ulewał, ale miał niedojrzały układ pokarmowy i nietolerancję BMK (objawiającą się czerwonymi, suchymi plamami). A głównym objawem refluksu był kaszel pojawiający się ok 1-2 godzin od położenia do łóżka i wzmożony apetyt.
 
Do góry