reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kaszel przy płaczu

Dołączył(a)
27 Luty 2020
Postów
3
Hej Dziewczyny. Zauważyłam dziś że moja 8 miesięczna córka już 2 dzień jak płacze to kaszle . Kaszelek suchy , nic innego jej nie dolega . Idą jej ząbki pierwsze ,niewiem czy może akurat to może być przyczyną . Przedtem zaczęła płakać jak właśnie chciałam zobaczyć dziąselka i odrazu kaszel to odpuscilam i odrazu przeszło
 
reklama
Moja 5.5 m tez ma suchy kaszel ,jak płacze, lub jak jej slinka wleci, ale sama się zastanawiam czy to jest ok
 
Hej dziewczyny. Moja córeczka (5 tyg) tez kaszle tylko przy płaczu, ma tak od urodzenia. Dzisiaj polozna mowila ze to moze byc od podraznienia gardła bo pokasluje jak zaczyna wrzeszczeć w niebogłosy. Mam nadzieje, ze to nic powaznego...
 
Mój 9- miesieczniak też tak ma. Jak dla mnie to zwykle wysuszenie gardła. Ja daję mu wtedy pić, zresztą więcej ostatnio pije i coraz rzadziej tak ma.
 
Do góry