reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kaszel u 17 miesięcznego dziecka

Magdii80

Początkująca w BB
Dołączył(a)
10 Lipiec 2019
Postów
15
Dziewczyny proszę o poradę,

Moja córcia od 4 tyg ma kaszel, tylko jak zasypia (dzienna drzemka i na dobranoc) i do tego wybudza się w nocy zawsze raz ok 2 lub 3 rano! A początku kaszlala sucho czasami aż do wymiotów doprowadzi ja kaszel, a teraz jest lepiej ale mimo wszystko kaszel jest i się utrzymuje. Lekarz ja osluchal i nic, brała też antybiotyk i nadal nic. Proszę o pomoc I dziękuję bardzo. Magda
 
reklama
Nasz syn też ma taki problem. Lekarze podejrzewali alergie, ale u nas to raczej wirusowe.. tzn jak ma coś w zatokach (ale nie ma kataru) to spływa mu do gardła. Inhalowanie sola fizjologiczna pomaga (tzn neubulizacja).
 
Czesc dziewczyny, ja wracam do tego samego tematu. Moja mała nadal ma ten kaszel choć już nie aż taki mocny. Byliśmy u trzech różnych lekarzy i nic po za wiadomości ze ma zapalenie oskrzeli i teraz dostaje inhalator, tak już od trzech tygodni. W przyszłym miesiącu będę leciała do PL i chciałabym zabrac mala do specjalisty. Do jakiego lekarza mam zarejestrować mała, czy tylko pediatra może pomóc, czy są jakieś specjalne badania które mogą pomóc tej sytuacji? Dziękuję bardzo za odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie xx
 
A ja mam inne pytanie. Córka ma kaszel tylko w domu? Jaką macie wilgotność powietrza? Może jest za sucho? Wtedy łatwo o kaszel.
 
reklama
Czesc dziewczyny, ja wracam do tego samego tematu. Moja mała nadal ma ten kaszel choć już nie aż taki mocny. Byliśmy u trzech różnych lekarzy i nic po za wiadomości ze ma zapalenie oskrzeli i teraz dostaje inhalator, tak już od trzech tygodni. W przyszłym miesiącu będę leciała do PL i chciałabym zabrac mala do specjalisty. Do jakiego lekarza mam zarejestrować mała, czy tylko pediatra może pomóc, czy są jakieś specjalne badania które mogą pomóc tej sytuacji? Dziękuję bardzo za odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie xx
Moze alergolog? Ja tez cale dziecinstwo byla leczona na przewlekle zapalenie oskrzeli, doszlo do tego ze nie moglam biegac z dziecmi na podworku bo kqsdy wiekszy wysilek powodowal napady kaszlu, w nocy tez byla tragedia. Po lekach na alergia przeszlo prawie odrazu.
Moja bratanica rowniez co chwile chorowala, kaszel ja dusil, po testach okazalo sie ze ma alergie na roztocza kurzu, wiec wszystkie koce, misie, pierze itd w odstawke, dostala leki i przewlekle chorowanie sie skonczylo.
 
Do góry