reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kaszel u niemowlaka bez innych objawów

Baby-D

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
6 Kwiecień 2020
Postów
124
Drogie mamy, może Wasze dzieci tak mają /miały i będziecie w stanie mi pomóc. Mój 4 miesięczny synek od około 4 tygodni ma sporadyczny kaszel. Nie dusi go, nie męczy, nie ma żadnych innych objawów. Widziało i osluchalo go już 2 lekarzy i płuca oraz oskrzeka są czyste. Testy na Covid też miał ujemne. Miałyście podobne doświadczenia? Dziecko jest wesołe i nic nie wskazuje na to by coś mu dolegało, ale kaszel pojawia się 3,4 razy dziennie, po 2 - 3 kaszlnięcie w serii co bardzo mnie niepokoi.
 
reklama
Rozwiązanie
Zgadza się! Lekarz też mi to powiedział, ale w zasadzie od początku tak śpi, teraz tylko zwiększymy kąt. A mamy łóżeczko Chicco Next2me i można tam fajnie regulować nachylenie.
@gohya Czas :) Gdzieś jak młody skończył rok, to nastąpiła znaczna poprawa. Być może wpływ na to miała kuracja latopic. Trudno jednoznacznie określić, co pomogło. Młody do dzisiaj przyjmuje debridat.
 
reklama
Może po prostu coś go zadrapie w gardle?? Jeśli to jest sporadyczne, to bym się za mocno nie przejmowała. Też bym obstawiała suche powietrze.
U mojego syna kaszel był objawem refluksu - jedzenie się cofało i zaczynał kaszleć - zwykle chwilę po jedzeniu.
Cześć, mam pytanie czy ten kaszel u syna po jedzeniu ustąpił z czasem? Moja 10 mięsieczna córka przy rozszerzaniu diety po wszystkim co zje ma chrypkę, którą musi odkaszlnąć.. stosujemy gastrotuss baby :/
 
reklama
Do góry