reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kaszka bobovita

Nie wiem, natomiast jest pewne, że słoiczek warzyw ma mniej kalorii niż porcja mleka.
Chociaż wydaje mi sięz że lekarzom nie chcę się szukać przyczyny,tego że dziecko nie przybiera. Tak samo przy kp. Łatwiej jest powiedzieć daj mm, niż szukać problemu czemu dziecko Spada na piersi, łatwiej jest szerzyć kłamstwa pt. Słabe mleko, mało mleka itp.
Pediatrom się nie chce zazwyczaj, faszerują dzieci antybiotykami, nie znają aktualnych zaleceń, każą przepajać noworodki glugoza itp.
ROZSZERZANIE DIETY DZIECKA
Według nowych wytycznych wprowadzanie pokarmów uzupełniających do diety dziecka powinno zacząć się najwcześniej na początku 5 miesiąca życia, najpóźniej zaś w pierwszym tygodniu 7 miesiąca życia. Mają one dostarczać maluchom dodatkowej energii, białka, żelaza, cynku oraz witamin A, D. E. Nie ma jednak jednego określone wieku, w którym rozszerzanie diety jest wymagane.
 
reklama
reklama
Do góry