reklama

KASZKA, KLEIK RYŻOWY - od kiedy?

Temat na forum 'Żywienie' rozpoczęty przez natkusia, 7 Listopad 2012.

1. natkusia

natkusia ♥ Synusiowa Mama ♥

Cześć dziewczyny :-)

Mój Michał ma już skończone 4 mce i jest na MM.. mam do Was pytanie:

Od kiedy podawałyście kaszkę?? Ja małemu podaje od 4-5 dni i smakują mu, nic mu się po nich nie dzieje, w nocy śpi jak suseł.. dzisiaj byłam u lekarki a ona na mnie takie oczy i że absolutnie żadnej kaszki.. że dopiero w następnym mscu [​IMG] mówię jej że przecież na kaszkach piszę że po 4 mscu a ona mi na to że to nieprawdziwa informacja [​IMG] i ZGŁUPIAŁAM! Dodam że ta lekarka jest zakręcona jak świński ogon i zastanawiam się nad zmianą..

2. mamolinka90

mamolinka90 Fanka BB :)

Ja swojej corce zaczelam dawac kleik jak miala 3 miesiace. To bylo z polecenia lekarza, gdyz mloda byla strasznym glodomorem i co godzine potrafila domagac sie butli ( teraz za to jest strasznym niejadkiem). Ale kleik dawalam na sniadanie i na kolacje a w ciagu dnia mleczko. Kaszki tez wprowadzilysmy w 4 miesiacu. I nic jej nie bylo. Mysle, ze to zalezy od dziecka. Pomysl, ze nasze babcie karmily naszych rodzicow od pierwszego miesiaca kaszkami i sa zdrowymi i silnymi ludzmi.

3. reklama
  4. beata26

beata26 szczęśliwa mamusia :)

z tego co pamiętam to dzieci karmione MM mogą jeść nowości po skończonych 4 mcach, więc dobrze wprowadziłaś. A lekarkę zmień skoro taka zakręcona :-)

5. happymum20

happymum20 Szczęśliwa mama Denniska

mój Dennis tez jest na mm i kleik ryżowy i kukurydziany podawałam od 4 mc. a kaszki według wskazania na opakowaniu:) po 5 mc wprowadziłam kaszke manną:) kleik kukurydziany jest trudniej dostępny ale lepszy po dłuższym urzywaniu ryżowego często zdarzają się zatwardzenia:/

6. natkusia

No lekarka jest mega zakręcona i kazała mi odstawić :confused2:
    ale po przemyśleniu twierdzę, że jak Małemu smakuję i nic mu nie jest to dalej będę mu podawać :-)

dzięki dziewczyny :*

7. saghira

saghira Zaciekawiona BB

Ja zaczęłam podawać małej kleik ryżowy jak skończyła 4m-ce tak jak jest napisane na opakowaniu. Najpierw małe ilości tak na próbę. Nawet jej smakował, choć wydaje mi się że woli bardziej mleczko :)

8. JustYs21

JustYs21 Fanka BB :)

Ja podawałam kleik jak synek miał 3,5 mies. początkowo na kolację, a teraz nie chce w ogóle mleka bez kleiku. Kaszki dawałam po 4 mies. ale u nas nie przeszły:)

9. natkusia

w przyszłym tyg będę próbowała z kaszką owocową więc zobaczymy :-)
    Taaa moja lekarka to jakaś taka niekumata :sorry: i wprowadza matkę w błąd..

10. reklama
  11. paulineczka1989

paulineczka1989 Czerwiec 2011

Ja swojej małej też zaczełam podawać kleik i kaszki po 4 miesiącu.. tylko akurat jej nie smakowaly i do tej pory nie lubi kaszek;( więc jeśli nic dziecku nie jest to nie ma problemu żeby podawać;)

Pozdrawiam

12. pieszczoszka1988

pieszczoszka1988 Jestem mamusią

ja dawałam od 4 mies

Poleć forum