reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kaszka na jakim mleku?

Jest taki wybór mlek roślinnych ! [emoji4] są pyszne i zdrowe. Polecam kokosowe ryżowe owsiane. Można robić samemu albo kupić ale tylko takie z przyzwoitym składem.
Skazy nie ma na pewno. Możesz śmiało pić mleko a maluszkowi podać mm. Nie przesadzajmy z tym zaburzeniem flory, to mm zaburza florę a np zupka już nie ? Bez sensu. Popieram kp ale nie popadajmy w skrajności [emoji6] 6.5 miesięczniak ma prawo już próbować różności a mm do kaszki na pewno krzywdy mu nie zrobi. Też dawałam na początku kaszki na wodzie...ale były takie nijakie. Dopiero jak wprowadziłam mleka roślinne nabrały smaku [emoji4] ja tam nie patrzyłam od kiedy można jakie dawać, dawałam i obserwowałam wszystko było ok . Na mleku jest na pewno bardziej pożywna i wartościowa niż na wodzie
 
reklama
Jest taki wybór mlek roślinnych ! [emoji4] są pyszne i zdrowe. Polecam kokosowe ryżowe owsiane. Można robić samemu albo kupić ale tylko takie z przyzwoitym składem.
Skazy nie ma na pewno. Możesz śmiało pić mleko a maluszkowi podać mm. Nie przesadzajmy z tym zaburzeniem flory, to mm zaburza florę a np zupka już nie ? Bez sensu. Popieram kp ale nie popadajmy w skrajności [emoji6] 6.5 miesięczniak ma prawo już próbować różności a mm do kaszki na pewno krzywdy mu nie zrobi. Też dawałam na początku kaszki na wodzie...ale były takie nijakie. Dopiero jak wprowadziłam mleka roślinne nabrały smaku [emoji4] ja tam nie patrzyłam od kiedy można jakie dawać, dawałam i obserwowałam wszystko było ok . Na mleku jest na pewno bardziej pożywna i wartościowa niż na wodzie
A jak zupka ma flore zaburzyc ?
Dzieci KP i MM maja inna flore
To sa inne bakterie miedzy tymi mlekami !.Jedna butelka zaburza ja na ponad miesiac.
Dziecko moze np przez to czesto chorowac oczywscie nie kazde jedne odczuje drugie nie :)
Tak mi powiedziała dobra dietetyk mowila zebym nie dawała mm jak KP i robila na wodzie albo mleku jak wyzej.
Oczywiście ja tylko swoje zdanie wyraziłam:)
 
Jest taki wybór mlek roślinnych ! [emoji4] są pyszne i zdrowe. Polecam kokosowe ryżowe owsiane. Można robić samemu albo kupić ale tylko takie z przyzwoitym składem.
Skazy nie ma na pewno. Możesz śmiało pić mleko a maluszkowi podać mm. Nie przesadzajmy z tym zaburzeniem flory, to mm zaburza florę a np zupka już nie ? Bez sensu. Popieram kp ale nie popadajmy w skrajności [emoji6] 6.5 miesięczniak ma prawo już próbować różności a mm do kaszki na pewno krzywdy mu nie zrobi. Też dawałam na początku kaszki na wodzie...ale były takie nijakie. Dopiero jak wprowadziłam mleka roślinne nabrały smaku [emoji4] ja tam nie patrzyłam od kiedy można jakie dawać, dawałam i obserwowałam wszystko było ok . Na mleku jest na pewno bardziej pożywna i wartościowa niż na wodzie
Na wodzie jak dodam owoce jest przepyszna :)
 
Do góry