reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kaszka ryzowa - jak podawac?

to moze dlatego taka wyszła nie mialam akurat mleka w domu a mały sie domagał:tak:ale zjadł:-)kupilam juz bebilon;-)a moge do kazdej porcji dodac troche mleka i zalac wodą?????:confused:
 
reklama
to moze dlatego taka wyszła nie mialam akurat mleka w domu a mały sie domagał:tak:ale zjadł:-)kupilam juz bebilon;-)a moge do kazdej porcji dodac troche mleka i zalac wodą?????:confused:
Robisz mleko wedle proporcji podanej na opakowaniu np 150ml wody i 5 miarek mleka i po dokladnym wymieszaniu dosypujesz kaszke ryzowa.
Lub kupujesz kaszki mleczno -ryzowe ktore robi sie na wodzie bo jak nazwa wskazuje zawiera juz mleko.

Ja daje kaszke mleczno ryzowa raz dziennie i czesto dokladam do niej owoce wtedy jest przynjamniej dla mojego dziecka bardziej smakowita. Dosypuje tez troche kaszki ryzowej do mleka w butli przed snem...
 
a jakiego mleka uzywasz dla swojej niuni???:-)ja daje swojej bebilon mała wypija go z chęcią:tak::tak:jest dobry bo nie jest taki słodki jak np Nan;-)następnym razem kupię mleczno ryzową:-)
 
Zalezy jakiej firmy,sa kaszki Bobovity
product_group_kaszki.jpg


sa tez kaszki Nestle
kaszka_3owoce.gif
 
Ja mam nestle po 6 miesiącu z gruszką i jabłkiem:-)i wlasnie nie wiem jakie tam jest mleko bo ja daje bebilon a tam moze byc nan:confused:
 
Dziewczyny czy możecie mnie oswiecić ? Pediatra kazała za jakieś 3 tyg dodawac do mleka raz dziennie ok 2g kaszy mannej ( gluten wiadomo ) no i tu pytanko czy to mam tak normalnie sypnąć do mleka poprostu ?
 
reklama
Aniam:-)tak do mleka 2 gramy tylko musisz najpierw ugotowac kaszke manne dopiero potem dodaj do mleka:-)ślicznego masz synka:tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry