reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kaszka ryzowa - jak podawac?

Moim zdaniem najlepszy jest Bebilon moja mala w ógole nie choruje :-)i ma wspaniały smak:tak:niuni bardzo smakuje:tak:a ty do którego roku podajesz modyfik,:confused:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ola ja Ci odpowiem o ile mogę się wtrącić. ;-) Według obecnych tabel żywienia mleko modyfikowane podaje się do 3-go roku życia. Myślę że 7-mio mięsięczny maluch jest za mały na mleko krowie- zwłaszcza UHT z kartonu :no: ono chyba jest najgorsze ze wszystkich. Najbardziej przerabiane termicznie. Już lepiej dać takie ze szklanej butli z krótkim terminem ważności lub homogenizowane z folii. Bo co to za mleko które ma 2 miesiące ważnośći :confused:;-) No chyba że masz możliwość kupić prawdziwe na targu lub bazarku ;-):-):tak: ale jak wspomniała iwonka2006 przyjdzie czas na takie mleko. My dajemy cały czas Nan i krowiego mleka jeszcze Julka w buzi nie miała mimo że alergikiem nie jest ;-):-)

I co do mleka to każdej dzidzi pasuje indywidualnie inne. Julka miała po Bebilonie brzydkie kupki- zielone. A jak przeszłam na Nan to śliczne żółciutkie :-)
 
dalam raz mleko w malej ilosci z folii:-)nic sie nie stalo:-)tez tak mysle ze jak maly bedzie chcial to do 3 roku zycia bede dawac:tak:narazie ide na Bebilon jestem z niego zadowolona malemu bardzo mu samkuje,kaszki wcina teraz mleczo ryzowe bobovity dla odmiany dzisiaj kupilam z malinkami:tak:bo same ryzowe byly z neste a chcialam mleczno ryzowe:-)zauwazylam ze kaszki bobovity są drozsze od nestle i jest ich wiecej bobovita 230 a nestle 180 w opakowaniu:-)mleka w foli oczywiscie tez juz wiecej nie dam narazie;-)moj synek to pochlaniacz kaszek:-D:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry