reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

kaszki Holle uwaga

reklama

Jordgubbe

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Kiedyś była melamina w mm, teraz atropina w kaszkach.

Polecam zwykłą kaszę jaglaną zmielić w młynku do kawy i zrobić jak te gotowe kaszki dla niemowląt.
Nooo... przegotować trzeba ;-)
będzie zdrowiej
[o ile kasza jaglana nie zawiera tony pestycydów czy bóg wie czego]

anoula82

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
ja Młodemu gotuję kaszę jaglaną na bieżąco ale i ta Holle zawsze była w użyciu..bo zdrowa bo jedna z nielicznych bez cukru nie to co Nestlaki a tu..zonk:no: wiesz od razu zaczeła kombinować że może dlatego Młody nie chce spać:szok: ( paranoje już mam...)

Jordgubbe

Rozwiązania
0
Ja kupuję czasami Nestle "Zdrowy brzuszek"
ale tak od święta ją robię. Wprawdzie jest bez cukru, ale naturalna nie jest.

Niestety czy to w kaszkach czy w innej żywności, nawet dla niemowląt, to cukier jest czasami najmniejszym złem.
Całą tablicę Mendelejewa można znaleźć jak się wczytać w sklad deklarowany na etykiecie. A ile innych świństw producenci dodają jako poniżej 2% i nie muszą wymieniać na etykiecie....

wiesz co... może rzeczywiście te kaszki jakoś na niego wpływają..
nie że zaraz ma od nich halucynacje ale może poprostu nie toleruje jakiegoś składnika i się źle czuje
też kombinuję ;-)

anoula82

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
ja totalnie tego nie rozumiem! U nas jest cisza jak makiem zasiał mimo że te kaszki są naprawde popularne w świecie tzw ekomam:) Reni Jusis inne propagatorki tego typu żywienia piały nad nimi..ja sama je stosowałam. W kazdym pierwszym sklepie zdrową żywnością schodzą na pniu! Mimo to nikt o tym nie mówie i nie wiem już o co chodzi:( Pisałam go ekomama i innych serwisów ale widzę że z uporem maniaka ignorują temat...widać ekobiznes w Polsce musi się kręcić.
Na zachodzie jest naprawde głośno w tym temacie:
Holle branded and Lebenswert branded baby foods recalled | food.gov.uk
Alert as baby foods that could cause 'racing heart' symptoms recalled from Irish market - Independent.ie

Jordgubbe

Rozwiązania
0
Noooo,
ja dopiero od Ciebie się dowiedziąłam. Ale też nie śledzę, bo nie kupuję tych kaszek. Chciałam, ale zawsze były za drogie, a można je spoojnie zastąpić.

spróbuj jeszcze do redakcji dziecisawazne. Oni też takie nowinki lubią publikować ;-)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
LolaLolina Żywienie 6
T Młodziutkie mamy 6
H Potrzebuję porady 4
Poldka Potrzebuję porady 10
anoula82 Żywienie dzieci - porady 0
Do góry