reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kaszki,Kleiki...ile razy dziennie?!

scales

Aktywna w BB
Dołączył(a)
17 Luty 2008
Postów
73
Miasto
Irlandia,Tullamore
Hej dziewczyny moje kochane:-) jak zwykle mam jakieś pytanie i kogo mam się nie poradzić jak was:-) no więc mój maluch skończył 5 miesięcy i na początku jadła kaszkę z nestle na śniadanie a że ma skazę to taką zwykłą a dzis podałam jej kleik ryżowy i teraz moje pytanie brzmi podawać jej to raz dziennie?na śniadanko zje tak z 120ml mleka +kaszka czy kleik...postanowiłam jej też wprowadzić warzywa i jak najlepiej zacząć?najpierw sama marchewka na parze a potem z ziemniakiem czy jak to u was wyglądało??hmmm...........
 
reklama
moj maly tez ma skaze ja dosypuje 2 miarki kleiku na 150 ml mleka do kazdego jedzenia oprocz tego kaszke nestle silnac je na wieczor a na sniadanie nestle ryzowa z bananem i tyle z kaszek dalej to juz zupki owoce obiadki i kromka buleczki z szynka na podwieczorek
 
Moj maly tez ma skaze i tez ma 5 mcy ...
Rano dostaje kaszke sinlac na obiadek dostaje zupke (ale ja mu podaje te ze sloiczkacod 4 mca) i na kolacje kaszke bobovita ale na jego mleku nutramigen...
Narazie dobrze przybiera na wadze i ogolnie ma zmiany na pleckach od skazy i pani pediatra ne kazala za wiele nowosci mu dawac poki dobrze przybiera na wadze to jak najwiecej mleka ...





 
Gosi@ a jakie podajesz mu te zupki ze słoiczka?bo ja pomyślałam że może najpierw podam małej samą marchewkę a potem zupkę i potem wprowadzę słoiczki tylko na początek z warzywami a potem z mięskiem....ale też tak z tym gotowaniem,kurczę nie wiem jak będzie z czasem bo wróciłam do pracy...może nie kombinować tak?
 
szczerze powiedziawszy podaje mu takie jakie akurat sa tzn marchewka z ziemniaczkiem lub warzywami a calkiem niedawno dalam mu z kurczakiem choc powiem ci szczerze ze jesli on jest alergikiem topodaj mu najpierw marchewke jak nic mu nie bedzie to na nastepny tydz nowa zupke ...
Moj maly jednak po ktorejs zupce ma alergie (bo mu wysypalo na pleckach) i teraz testuje na ktora Pani pediatra powiedziala mi ze moze byc nawet uczulony na ryz zawarty w zupkach takze co tydz cos nowego...
 
Do góry