reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kaszki mleczne a mleko modyfikowane innej firmy

zea

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Marzec 2011
Postów
179
Miasto
Łódź, Poland, Poland
Witam mamusie. Niedługo będę rozszerzać dietę małej i na razie zbieram informację. Daria od początku jest na butelce. Pije mleko Gerbera, które dobrze toleruje. Zaczęłam przeglądać skład kaszek różnych firm. W ich składzie jest mleko modyfikowane konkretnej firmy. Nie ma kaszek zawierających mleko Gerbera. I teraz moje pytanko: czy muszę zmienić mleko na mleko, które wchodzi w skład kaszki?
Na początek i tak zaczynamy od kaszek bezmlecznych, więc jeszcze troszkę czasu jest. Ale nigdzie nie spotkałam się z informacją na temat czy dziecko może tak naprawdę zjadać 2 rodzaje mleka - jedno normalnie jako butle a drugie w gotowej kaszce.
Dziękuję z góry za jakieś info.
p.s. a może się po prostu czepiam? :p
 
reklama
hej, Julka piła bebilon pepti, a kaszki jadła z bobovity, więc mleko inne. Dobrze tolerowała jedno i drugie. Natomiast kaszki z nestle na mleku nan powodowały bóle brzuszka i wysypkę. Dodam, że w 5 dobie dostała nan i od 7 doby zaczeła się skaza białkowa, więc nan jej nie służył. Teraz pije mleko krowie, bebiko, zajada kaszki bobovity i nic jej nie dolega. Myślę, że spokojnie zatem, możesz podać kaszkę mleczną , bo na mleku gerbera nie znajdziesz, a jakbyś zauważyła jakieś niepokojące objawy, zawsze możesz zmienić kaszkę.
 
Mój synek z kolei dostaje mleko Nestle nan pro, swietnie je toleruje, kaszke dostaje takze Nestle i nie ma bóli brzucha wiec na to nie ma reguly. Kaszka nie musi byc na mleku jakie dziecko dostaje normalnie, wiec spokojnie:)
 
Do góry