reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kaszki

Dołączył(a)
10 Wrzesień 2014
Postów
11
Drogie mamusie, jak podajecie kaszki swoim pociechom? Dodajecie wody, mm aby mogła przejść przez smoka?
Kupiłam kaszke mleczno ryżową nestle na dobranoc. Przygotowując ja według przepisu na opakowaniu robi się gęsta i nie chce przejść przez smoka.


Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
możesz zrobić jak radzi megami lub wsypuj do butelki mniej kaszy i podawaj od razu po zrobieniu inaczej zrobi się gęsta jak za długo stoi to robi się rzadka
 
Ja podawalam lyzeczka, do momentu az lyzeczka stala sie BE! I po prostu dodaje do mleka na 180ml tak ze 2-3 plaskie lyzki, dla innego smaku chyba tego mleka tylko :) ale jak juz sie przeprosimy z lyzeczka to dalej bedzie z talerzyka :)
 
Albo butelka silikonowa Lovi z łyżeczką zamiast smoczka. Ściskasz butelkę, porcja wypływa na łyżeczkę. I dłużej zostaje ciepła w takiej butelce
 
Do góry